16GB Guardians of the Galaxy Star Lord USB Flash Drive
| IN STOCK |
16GB Star Wars TLJ 1st Order BB Unit USB Flash Drive
| IN STOCK |
| IN STOCK |
256GB Transcend JetFlash 790C USB3.2 Gen 1 (USB Type-C) Flash Drive
| IN STOCK |
| IN STOCK |
16GB Apricorn Aegis Secure Key 3z USB 3.1 Type-A Black USB Flash Drive
| IN STOCK |
16GB Leprechaun USB Flash Drive
| IN STOCK |
64GB Verbatim Store N Go USB2.0 Retractable Flash Drive - Black
| IN STOCK |
Star Wars Darth Vader Gift Box - Bluetooth Speaker, 16GB USB, Headphones and USB cable
| IN STOCK |
8GB Integral Crypto DUAL FIPS 197 Encrypted USB3.0 Flash Drive (AES 256-bit Hardware Encryption)
| IN STOCK |
| IN STOCK |
128GB AData USB3.2 UC300 Type-C USB Flash Drive Black/Green
| IN STOCK |
128GB Kingston Technology IronKey Locker+ 50 USB Type-A 3.2 Flash Drive - Silver
| IN STOCK |
Logitech BOLT USB Receiver
| IN STOCK |
128GB Kingston Technology DataTraveler Micro USB3.2 Type-A Flash Drive - Silver
| IN STOCK |
| CAPACITY | 4GB |
| INTERFACE TYPE | USB2.0 |
| FEATURES | Built-in microSD reader up to 32GB capacity World's smallest USB Drive Plug-and-Forget |
| TRANSFER RATES | Read speed up to 12MB/sec Write speed up to 3MB/sec |
| READYBOOST COMPATIBLE | Yes |
| SYSTEM REQUIREMENTS | Windows 2000, XP, Vista, Windows 7 Mac OS 9.x and later |
| DIMENSIONS | 19mm x 15.4mm x 7mm |
| WEIGHT | 2g |
| WARRANTY | 3 years manufacturers warranty |