| 2 IN STOCK |
|
Ships in 2 days Shipping to United Kingdom only £ 2.99! |
| IN STOCK |
16GB Star Wars TLJ 1st Order BB Unit USB Flash Drive
| IN STOCK |
16GB Guardians of the Galaxy Star Lord USB Flash Drive
| IN STOCK |
256GB Kingston Technology DataTraveler MicroDuo 3C USB3.2 Type-A With USB Type-C Flash Drive - Purple
| IN STOCK |
64GB Kingston Technology DataTraveler Exodia USB3.2 Type-A Flash Drive - 2 pack - Black
| IN STOCK |
8GB Integral Courier FIPS 197 Encrypted USB3.0 Flash Drive 256-bit Encryption
| IN STOCK |
16GB Ron Weasley USB Flash Drive
| IN STOCK |
128GB Kingston Technology DataTraveler Exodia M USB3.2 Type-A Flash Drive - Black, Red
| IN STOCK |
16GB DC Classic Batman USB Flash Drive
| IN STOCK |
16GB Superman USB Flash Drive
| IN STOCK |
32GB Integral Crypto DUAL FIPS 197 Encrypted USB3.0 Flash Drive (AES 256-bit Hardware Encryption)
| IN STOCK |
16GB Hermoine Grainger USB Flash Drive
| IN STOCK |
128GB Apricorn USB3.2 Type-C Flash Drive - Black
| IN STOCK |
16GB Game of Thrones Arya USB Flash Drive
| IN STOCK |
64GB AData USB3.2 UC300 Type-C USB Flash Drive Black/Green
| IN STOCK |
| CAPACITY | 64GB |
| INTERFACE TYPE | USB3.0 |
| FEATURES | Patented COB design Resistant to dust, shock, water |
| TRANSFER RATES | USB3.0 transfer up to 5Gbps |
| READYBOOST COMPATIBLE | Yes |
| COLOUR | Red |
| ACCESSORIES | Dust cap, clear plastic |
| SYSTEM REQUIREMENTS | Windows 8, Windows 7, Windows Vista, Windows 2000 Mac OS 10.4 or later |
| DIMENSIONS | 20.8mm x 15.1mm x 6.9mm |
| WEIGHT | 3g |
| WARRANTY | Lifetime manufacturers warranty |