| 2 IN STOCK |
|
Ships in 9 days Shipping to United Kingdom only £ 5.99! |
Noiseblocker Black Silent X-1 80mm Computer Case Fan - Blue
| IN STOCK |
Noiseblocker Black Silent X-2 80mm Computer Case Fan - Blue
| IN STOCK |
Noctua 140mm Computer Case Fan - Brown
| IN STOCK |
Noiseblocker Black Silent Pro P-1 80mm Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noctua 120mm 2000RPM PWM Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noctua Chromax Black Swap 140x150x25mm 1500RPM Computer Case Fan w/Anti-Vibration Pads
| IN STOCK |
Lian Li UNI FAN SL-INFINITY 120mm ARGB Case Fan - 3 Pack - Black
| IN STOCK |
Noctua Industrial 120mm 2000RPM PWM Computer Case Fan
| IN STOCK |
Seasonic MagFlow 1200mm 1225PWM ARGB 1-Fan Package
| IN STOCK |
Noiseblocker NB-eLoop B14-1 600RPM 140mm Case Fan
| IN STOCK |
Noctua 140mm 900RPM Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noctua Chromax Black Swap 120mm 1850RPM PWM Computer Case Fan w/Anti-Vibration Pads
| IN STOCK |
Noctua NF-A12x25 120mm 1200RPM Case Fan - Beige, Brown
| IN STOCK |
Blacknoise Noiseblocker B12-P ARGB 120MM Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noctua 120mm 1200RPM Case Fan
| IN STOCK |
| FAN DIAMETER | 14 cm |
| FAN DIAMETER | 14 cm |
| ROTATION SPEED | 1600 RPM |
| ROTATION SPEED | 1600 RPM |
| QUANTITY | 1 pc(s) |
| QUANTITY | 1 pc(s) |
| NOISE LEVEL | 31 dB |
| NOISE LEVEL | 31 dB |
| AIRFLOW | 104 cfm |
| AIRFLOW | 104 cfm |
| CONNECTOR | 4-pin |
| CONNECTOR | 4-pin |
| COLOR | Black |
| COLOR | Black |
| DIMENSIONS | 140 x 140 x 30 mm |
| DIMENSIONS | 140 x 140 x 30 mm |