| IN STOCK |
|
Ships in 12 days Shipping to United Kingdom only £ 5.99! |
Noiseblocker Black Silent XR-1 60mm Computer Case Fan
| IN STOCK |
Seasonic MagFlow 1200mm 1225PWM ARGB 1-Fan Package
| IN STOCK |
Noctua NF-A4x20 40mm 5000RPM Case Fan - Beige, Brown
| IN STOCK |
Noiseblocker NB-eLoop B14-PS 140mm 1200RPM Case Fan
| IN STOCK |
Noiseblocker Black Silent X-1 80mm Computer Case Fan - Blue
| IN STOCK |
Noiseblocker NB-eLoop B14-PS 140mm 1200RPM Case Fan - Black
| IN STOCK |
Phanteks D30 PWM D-RGB 120mm Computer Case Fan - 3 pack
| IN STOCK |
Noctua 80mm 1200RPM Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noctua NF-A12X25 Chromax 120MM Computer Case Fan - Black
| IN STOCK |
Noctua NF-A8 80mm 2200RPM Case Fan - Beige, Brown
| IN STOCK |
Noiseblocker Multi-frame S-Series M8-3 80mm Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noiseblocker Multi-frame S-Series M8-2 80mm Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noctua 120mm 29.7dBA Computer Case Fan - Black Brown
| IN STOCK |
Noiseblocker NB-eLoop B12-PS 120mm 1500RPM Case Fan - Black
| IN STOCK |
Noctua NF-A12x25 120mm 2000RPM 5V Case Fan - Beige, Brown
| IN STOCK |
NB-Black Silent Pro 60mm
The NB-BlackSilentPro Series was developed in close cooperation with the Hardwareluxx Community. Our leading technology and the user wishes made this extraordinary product series possible, in a classic design using high-quality components.
Quality in classic design
| FAN DIAMETER | 60 mm |
| ROTATION SPEED | 2500 RPM |
| QUANTITY | Single |
| NOISE LEVEL | 16.8 dBA |
| AIRFLOW | 29 m³/h |
| CONNECTOR | 3-pin |
| COLOR | Black |
| VOLTAGE | 5 V-12 V |
| DIMENSIONS | 60 mm x 60 mm x 25 mm |
| WEIGHT | 45 g |