| IN STOCK |
|
Ships in 9 days Shipping to United Kingdom only £ 5.99! |
Noiseblocker Black Silent XE-2 92mm Computer Case Fan - Blue
| IN STOCK |
Noiseblocker Black Silent Pro P-1 80mm Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noctua Industrial 120mm 2000RPM PWM Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noctua 120mm 1850RPM Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noiseblocker Black Silent X-2 80mm Computer Case Fan - Blue
| IN STOCK |
Noiseblocker NB-eLoop B14-1 600RPM 140mm Case Fan
| IN STOCK |
Noctua 140mm 1200RPM PWM Computer Case Fan
| IN STOCK |
Corsair iCUE QL140 RGB 140mm Computer Case Fans - Dual Pack
| IN STOCK |
Phanteks D30 PWM D-RGB 120mm Computer Case Fan - 3 pack
| IN STOCK |
Phanteks D30 PWM D-RGB 120mm Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noiseblocker NB-eLoop B14-3 1400RPM 140mm Case Fan
| IN STOCK |
Noctua Chromax Black Swap 120mm 1850RPM PWM Computer Case Fan w/Anti-Vibration Pads
| IN STOCK |
Noctua Industrial 140mm 3000RPM PWM Computer Case Fan
| IN STOCK |
be quiet Light Wings (BL073) ARGB 120mm Computer Case Fan
| IN STOCK |
Lian Li UNI FAN SL140 RGB 2-Pack 140mm Computer Case Fans - White
| IN STOCK |
NB-Black Silent Pro 60mm
The NB-BlackSilentPro Series was developed in close cooperation with the Hardwareluxx Community. Our leading technology and the user wishes made this extraordinary product series possible, in a classic design using high-quality components.
Quality in classic design
| FAN DIAMETER | 60 mm |
| ROTATION SPEED | 1800 RPM |
| QUANTITY | Single |
| NOISE LEVEL | 10.7 dBA |
| AIRFLOW | 20 m³/h |
| CONNECTOR | 4-pin |
| COLOR | Black |
| VOLTAGE | 5 V-12 V |
| DIMENSIONS | 60 mm x 60 mm x 25 mm |
| WEIGHT | 45 g |