| 10 IN STOCK |
|
Ships in 11 days Shipping to United Kingdom only £ 5.99! |
Noiseblocker Black Silent XR-2 60mm Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noctua NF-A8 FLX 80mm 2000RPM Case Fan - Beige, Brown
| IN STOCK |
Noctua 40x10mm 5000RPM 5V PWM Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noctua 40x10mm 5000RPM PWM Computer Case Fan
| IN STOCK |
Lian Li UNI P28 120mm Computer Case Fan - White
| IN STOCK |
Noctua NF-A8 80mm 2200RPM Case Fan - Beige, Brown
| IN STOCK |
StarTech High Air Flow Dual Ball Bearing TX3 Case Fan
| IN STOCK |
Noctua NF-A12x25 120mm 1200RPM Case Fan - Beige, Brown
| IN STOCK |
Corsair iCUE QL140 RGB 140 mm Computer Case Fan - White
| IN STOCK |
Noctua 120mm 2000RPM PWM Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noctua NF-A12x25r PWM 120MM Computer Case Fan - Brown
| IN STOCK |
Noiseblocker Black Silent XL-P 120mm Computer Case Fan
| IN STOCK |
be quiet! Light Wings (BL074) ARGB 140mm Computer Case Fans
| IN STOCK |
Noctua NF-A12x25 120mm 2000RPM 5V Case Fan - Beige, Brown
| IN STOCK |
Noiseblocker Black Silent Pro PK-1 140mm Computer Case Fan
| IN STOCK |
| FAN DIAMETER | 14 cm |
| ROTATION SPEED | 300 RPM |
| QUANTITY | 2 pc(s) |
| NOISE LEVEL | 10 dB |
| AIRFLOW | 94.7 cfm |
| COLOR | Black |
| DIMENSIONS | 140 x 140 x 25 mm |
| WEIGHT | 57 g |