| OUT OF STOCK |
Noctua 120mm 1850RPM PWM Computer Case Fan
| IN STOCK |
Corsair LL120 PWM RGB 120mm Computer Case Fans - Triple Pack - White
| IN STOCK |
Seasonic MagFlow 1200mm 1225PWM ARGB 1-Fan Package
| IN STOCK |
Noiseblocker NB-eLoop B12-PS 120mm 1500RPM Case Fan
| IN STOCK |
Noctua Industrial 120mm 2000RPM PWM Computer Case Fan
| IN STOCK |
StarTech Expansion Slot Rear Exhaust Cooling Fan with LP4 Connector
| IN STOCK |
Lian Li UNI P28 120mm Computer Case Fan - White
| IN STOCK |
Noiseblocker NB-eLoop B12-4 120mm 2400RPM Case Fan
| IN STOCK |
Blacknoise Noiseblocker X B12-P ARGB 120MM Computer Case Fan - Black
| IN STOCK |
Noiseblocker Black Silent Pro PE-P 92mm Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noiseblocker Black Silent Pro P-1 80mm Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noctua 120mm 900RPM Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noiseblocker Black Silent Pro PK-2 140mm Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noiseblocker Black Silent XL-P 120mm Computer Case Fan
| IN STOCK |
be quiet Light Wings (BL072) ARGB120mm Computer Case Fan
| IN STOCK |
| FAN DIAMETER | 14 cm |
| ROTATION SPEED | 400 RPM |
| QUANTITY | Single |
| NOISE LEVEL | 28.5 dB |
| AIRFLOW | 68.1 cfm |
| COLOR | White |
| POWER CONSUMPTION | 6.72 W |
| DIMENSIONS | 144 x 140 x 28 mm |