| IN STOCK |
|
Ships in 8 days Shipping to United Kingdom only £ 5.99! |
Noctua NF-F12 120mm 1500RPM Case Fan - Beige, Brown
| IN STOCK |
be quiet Light Wings (BL073) ARGB 120mm Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noiseblocker Black Silent XE-2 92mm Computer Case Fan - Blue
| IN STOCK |
Lian Li SL Infinity 120MM Computer Case Fan - White, 3 Pack
| IN STOCK |
Corsair iCUE QL140 RGB 140mm Computer Case Fans - Dual Pack
| IN STOCK |
Noiseblocker Black Silent Pro PL-PS 120mm Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noctua Chromax Black Swap 140x150x25mm 1500RPM Computer Case Fan w/Anti-Vibration Pads
| IN STOCK |
Noctua NF-A4x10 FLX 40mm 4500RPM Case Fan
| IN STOCK |
Noctua Industrial 120mm 2000RPM PWM Computer Case Fan
| IN STOCK |
be quiet Light Wings (BL072) ARGB120mm Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noiseblocker Multi-frame S-Series M12-3 120mm Computer Case Fan
| IN STOCK |
Phanteks 120MM 2000RPM Reversed Blade Computer Case Fan - White
| IN STOCK |
Noiseblocker Black Silent XE-1 92mm Computer Case Fan - Blue
| IN STOCK |
Phanteks 120MM 2000RPM Computer Case Fan - Black
| IN STOCK |
Noctua Chromax Black Swap 120mm 1850RPM PWM Computer Case Fan w/Anti-Vibration Pads
| IN STOCK |
Supermicro is a 40mm fan that includes 13000RPM fan speed. It has noise of 52.5dBA, 4-pin connectors, and 23.1CFM air flow. Dimensions: 40.0mm x 40.0mm x 28.0 mm, and black color.
Supermicro features include the following:
| FAN DIAMETER | 40mm |
| ROTATION SPEED | 13000RPM |
| QUANTITY | Single |
| NOISE LEVEL | 52.25dBA |
| AIRFLOW | 23.1CFM |
| CONNECTOR | 4-Pin |
| COLOR | Black |
| VOLTAGE | 12V |
| DIMENSIONS | Width: 40mm Depth: 40mm Height: 28mm |
| WEIGHT | 0.2268kg |