16GB Guardians of the Galaxy Star Lord USB Flash Drive
| IN STOCK |
| IN STOCK |
16GB Star Wars TLJ 1st Order BB Unit USB Flash Drive
| IN STOCK |
60GB Apricorn Aegis USB3.0 Flash Drive - Black
| IN STOCK |
16GB Silicon Power Blaze B02 USB3.1 Flash Drive Black
| IN STOCK |
16GB Captain Marvel USB Flash Drive
| IN STOCK |
128GB Silicon Power C80 USB3.2 Type C Flash Drive
| IN STOCK |
16GB Ant Man USB Flash Drive
| IN STOCK |
16GB Thor USB Flash Drive
| IN STOCK |
64GB Kingston Technology IronKey Vault Privacy 50 USB Type A Flash Drive - Blue
| IN STOCK |
16GB Kingston Technology IronKey Vault Privacy 50 USB3.2 Type-A Flash Drive - Blue
| IN STOCK |
128GB Kingston DataTraveler 70 USB-C Flash Drive
| IN STOCK |
16GB Ron Weasley USB Flash Drive
| IN STOCK |
| IN STOCK |
| IN STOCK |
| CAPACITY | 8GB |
| INTERFACE TYPE | USB2.0 High-Speed |
| FEATURES | Weatherproof rubber design, ReadyBoost compatible, unique chained cap holder |
| TRANSFER RATES | Read: Up to 33-35MB/sec Write: Up to 26-30MB/sec |
| READYBOOST COMPATIBLE | Yes |
| ACCESSORIES | Unique chained cap holder |
| SYSTEM REQUIREMENTS | Windows XP, 2000, Vista Mac OS 9.x and later |
| DIMENSIONS | 80mm x 21mm x 9mm |
| WEIGHT | 20g |
| WARRANTY | Lifetime warranty |