| IN STOCK |
16GB Star Wars TLJ 1st Order BB Unit USB Flash Drive
| IN STOCK |
16GB Guardians of the Galaxy Star Lord USB Flash Drive
| IN STOCK |
16GB Verbatim Store N Go USB2.0 Type A Flash Drive - Red
| IN STOCK |
64GB Kingston Technology Data Traveler Exodia USB3.2 Type A Flash Drive - Black
| IN STOCK |
512GB Kingston Technology DataTraveler Max USB3.2 Type-A Flash Drive - Red
| IN STOCK |
16GB DC Classic Batman USB Flash Drive
| IN STOCK |
16GB Captain Marvel USB Flash Drive
| IN STOCK |
16GB Verbatim V3 (3-Pack) USB Flash Drive
| IN STOCK |
64GB Kingston Technology IronKey Vault Privacy 50 USB Type A Flash Drive - Blue
| IN STOCK |
8GB Leprechaun USB Flash Drive
| IN STOCK |
16GB FROZEN Elsa USB Drive
| IN STOCK |
8GB Verbatim USB2.0 Flash Drive - Blue
| IN STOCK |
256GB Kingston Technology Data Traveler Exodia USB3.2 Type A Flash Drive - Black
| IN STOCK |
16GB Game of Thrones Daenerys USB Flash Drive
| IN STOCK |
| CAPACITY | 8GB |
| INTERFACE TYPE | USB2.0 |
| FEATURES | Sliding USB connector, JetFlash Elite software included |
| TRANSFER RATES | Read 18 MByte/s, Write 6 MByte/s |
| ACCESSORIES | Neckstrap, warranty card, Win98 driver CD |
| SYSTEM REQUIREMENTS | Microsoft Windows® 98 Second Edition Microsoft Windows® 2000 Microsoft Windows® ME Microsoft Windows® XP Microsoft Windows® Vista Mac® OS 9.0 or later Linux® Kernal 2.4.2 or later |
| DIMENSIONS | 64mm x 21mm x 10mm |
| WEIGHT | 11g |
| WARRANTY | Lifetime warranty |