16GB Guardians of the Galaxy Star Lord USB Flash Drive
| IN STOCK |
| IN STOCK |
16GB Star Wars TLJ 1st Order BB Unit USB Flash Drive
| IN STOCK |
128GB Verbatim PinStripe USB2.0 Flash Drive
| IN STOCK |
16GB Silicon Power Blaze B02 USB3.1 Flash Drive Black
| IN STOCK |
256GB Kingston Technology DataTraveler Micro USB3.2 Type-A Flash Drive - Silver
| IN STOCK |
64GB Transcend JetFlash 790 USB3.0 Flash Drive - up to 90MB/sec - Retractable USB Connector
| IN STOCK |
16GB Marvel Black Panther USB Drive
| IN STOCK |
16GB Ant Man USB Flash Drive
| IN STOCK |
16GB Kingston Technology IronKey Vault Privacy 50 USB3.2 Type-A Flash Drive - Blue
| IN STOCK |
128GB Kingston Technology IronKey Vault Privacy 50 USB3.2 Type-A Flash Drive - Blue
| IN STOCK |
16GB Thor USB Flash Drive
| IN STOCK |
| IN STOCK |
| IN STOCK |
128GB PQI U273V Traveling Disk USB Flash Drive - Red - USB3.0
| IN STOCK |
| CAPACITY | 2GB |
| INTERFACE TYPE | USB2.0 (also compatible with USB1.1 and USB1.0) |
| FEATURES | Ultra-thin drive, suitable for keeping in your wallet |
| TRANSFER RATES | USB2.0 high speed transfer rates |
| ACCESSORIES | Warranty card, small lanyard keyring |
| SYSTEM REQUIREMENTS | Windows 98SE, 2000, XP, ME (Win 98SE requires driver) Mac OS 9.x and above |
| DIMENSIONS | 43mm x 19mm x 2.8mm |
| WEIGHT | 1g |
| WARRANTY | 3 years warranty |