| IN STOCK |
|
Ships in 10 days Shipping to United Kingdom only £ 5.99! |
Noiseblocker NB-eLoop B14-PS 140mm 1200RPM Case Fan - Black
| IN STOCK |
Noiseblocker Black Silent XE-1 92mm Computer Case Fan - Blue
| IN STOCK |
Noiseblocker Multi-frame S-Series M12-P 120mm Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noiseblocker Black Silent Pro PE-P 92mm Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noctua 140mm 900RPM Computer Case Fan
| IN STOCK |
Blacknoise Noiseblocker X B12-P ARGB 120MM Computer Case Fan - Black
| IN STOCK |
Noctua NF-A12x25 120mm 1200RPM Case Fan - Beige, Brown
| IN STOCK |
Noctua NF-F12 120mm 1500RPM Case Fan - Beige, Brown
| IN STOCK |
Noctua Industrial 140mm 3000RPM PWM Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noiseblocker Black Silent XE-2 92mm Computer Case Fan - Blue
| IN STOCK |
Blacknoise Noiseblocker X B12 120MM ARGB Computer Case Fan - Black
| IN STOCK |
StarTech Expansion Slot Rear Exhaust Cooling Fan with LP4 Connector
| IN STOCK |
Noctua 140mm 1200RPM PWM Computer Case Fan
| IN STOCK |
Lian Li SL Infinity 120MM Computer Case Fan - White, 3 Pack
| IN STOCK |
Noiseblocker Black Silent XL-1 120mm Computer Case Fan
| IN STOCK |
NB-Black Silent Pro 60mm
The NB-BlackSilentPro Series was developed in close cooperation with the Hardwareluxx Community. Our leading technology and the user wishes made this extraordinary product series possible, in a classic design using high-quality components.
Quality in classic design
| FAN DIAMETER | 40 mm |
| ROTATION SPEED | 3800 RPM |
| QUANTITY | Single |
| NOISE LEVEL | 17.7 dBA |
| AIRFLOW | 9.2 m³/h |
| CONNECTOR | 4-pin |
| COLOR | Black |
| VOLTAGE | 5 V-12 V |
| DIMENSIONS | 40 mm x 40 mm x 20 mm |
| WEIGHT | 25 g |