| 1 IN STOCK |
|
Ready to ship Shipping to United Kingdom from only £ 2.99! |
| IN STOCK |
16GB Guardians of the Galaxy Star Lord USB Flash Drive
| IN STOCK |
16GB Star Wars TLJ 1st Order BB Unit USB Flash Drive
| IN STOCK |
128GB Apricorn USB3.2 Type-C Flash Drive - Black
| IN STOCK |
16GB Kingston Technology IronKey Vault Privacy 50 USB3.2 Type-A Flash Drive - Blue
| IN STOCK |
| IN STOCK |
32GB Transcend JetFlash 790W USB3.1 Flash Drive - up to 100MB/sec - White Retractable USB
| IN STOCK |
16GB Captain America USB Flash Drive
| IN STOCK |
16GB Game of Thrones Arya USB Flash Drive
| IN STOCK |
8GB Silicon Power Blaze B02 USB3.1 Flash Drive Black
| IN STOCK |
128GB Kingston Technology DataTraveler Exodia USB3.2 Type A Flash Drive - Black
| IN STOCK |
16GB Superman USB Flash Drive
| IN STOCK |
16GB Star Wars TFA Rey USB Flash Drive
| IN STOCK |
16GB Star Wars Han Solo USB Drive
| IN STOCK |
16GB DC Classic Superman USB Flash Drive
| IN STOCK |
| CAPACITY | 64GB |
| INTERFACE TYPE | USB2.0 |
| FEATURES | Anti-scratch and fingerprint-free surface SP Widget Security Software |
| TRANSFER RATES | Up to 480Mbps (USB2.0 speed) |
| SYSTEM REQUIREMENTS | Windows 8 / 7 / Vista / XP / 2000 Mac OS 9.0.x or later Linux 2.4.x or later |
| DIMENSIONS | 60.6mm x 18.0mm x 8.1mm |
| WEIGHT | 10g |
| WARRANTY | Lifetime manufacturers warranty |