| IN STOCK |
16GB Star Wars TLJ 1st Order BB Unit USB Flash Drive
| IN STOCK |
16GB Guardians of the Galaxy Star Lord USB Flash Drive
| IN STOCK |
| IN STOCK |
512GB Transcend JetFlash 700 USB3.0 Flash Drive
| IN STOCK |
256GB Kingston Technology Data Traveler Exodia USB3.2 Type A Flash Drive - Black
| IN STOCK |
64GB Kingston Technology Data Traveler Exodia M USB Type A Flash Drive - Black, Blue
| IN STOCK |
| IN STOCK |
| IN STOCK |
16GB Leprechaun USB Flash Drive
| IN STOCK |
16GB Game of Thrones Drogon USB Flash Drive
| IN STOCK |
64GB Kingston Technology IronKey Vault Privacy 50 USB Type A Flash Drive - Blue
| IN STOCK |
| IN STOCK |
30GB Apricorn Aegis Secure Key USB3.0 Flash Drive - Black
| IN STOCK |
64GB PQI U603V USB3.0 Ultra-small Flash Drive Red Edition
| IN STOCK |
| CAPACITY | 32GB |
| INTERFACE TYPE | USB3.0 Also backwards compatible with USB2.0 |
| FEATURES | Super-fast data transfer Shock and spill resistant |
| TRANSFER RATES | Read up to 90MB/sec Write up to 30MB/sec |
| READYBOOST COMPATIBLE | Yes |
| SYSTEM REQUIREMENTS | Windows® 7, Windows Vista®, Windows XP®, Windows 2000®, Windows® ME Linux 2.4 and later Mac® OS9, X and later |
| DIMENSIONS | 5.97cm x 1.98cm x 1.22cm |
| WEIGHT | 13g |
| WARRANTY | 5 years manufacturers warranty |