16GB Star Wars TLJ 1st Order BB Unit USB Flash Drive
| IN STOCK |
| IN STOCK |
16GB Guardians of the Galaxy Star Lord USB Flash Drive
| IN STOCK |
64GB AData UC310 USB 3.2 Flash Drive - Black Capless Swivel
| IN STOCK |
| IN STOCK |
30GB Apricorn Aegis Secure Key USB3.0 Flash Drive - Black
| IN STOCK |
16GB Thor USB Flash Drive
| IN STOCK |
| IN STOCK |
512GB Transcend JetFlash 700 USB3.0 Flash Drive
| IN STOCK |
| IN STOCK |
16GB DC Classic Superman USB Flash Drive
| IN STOCK |
Logitech BOLT USB Receiver
| IN STOCK |
16GB Hermoine Grainger USB Flash Drive
| IN STOCK |
128GB AData Royal UR340 Ultra-Compact USB3.0 (USB3.2) Flash Drive
| IN STOCK |
64GB Integral Crypto Drive FIPS 197 Encrypted USB3.0 Flash Drive (AES 256-bit Hardware Encryption)
| IN STOCK |
| CAPACITY | 8GB |
| INTERFACE TYPE | USB2.0 |
| FEATURES | Aluminium Chassis |
| TRANSFER RATES | Mainstream USB2.0 transfer rates |
| ACCESSORIES | None |
| SYSTEM REQUIREMENTS | Windows 2000/XP/Vista Max OS 9.x or later |
| DIMENSIONS | 55mm x 19mm x 6mm |
| WEIGHT | 16g |
| WARRANTY | 2 years warranty |