16GB Star Wars TLJ 1st Order BB Unit USB Flash Drive
| IN STOCK |
| IN STOCK |
16GB Guardians of the Galaxy Star Lord USB Flash Drive
| IN STOCK |
256GB AData UC310 USB 3.2 Flash Drive - Black Capless Swivel
| IN STOCK |
8GB Apricorn ASK3 USB3.2 Type-A Flash Drive - Black
| IN STOCK |
16GB Ant Man USB Flash Drive
| IN STOCK |
32GB Transcend JetFlash 700 USB3.0 Flash Drive
| IN STOCK |
128GB PQI U273V Traveling Disk USB Flash Drive - Deep Blue - USB3.0
| IN STOCK |
64GB Kingston Technology DataTraveler Exodia USB3.2 Type-A Flash Drive - 2 pack - Black
| IN STOCK |
64GB Kingston DataTraveler microDuo 3C USB-A + USB-C Interfaces USB3.0
| IN STOCK |
16GB Marvel Black Panther USB Drive
| IN STOCK |
16GB Game of Thrones Tyrion USB Flash Drive
| IN STOCK |
64GB SanDisk Ultra USB3.0 Flash Drive Encryption Support Black
| IN STOCK |
64GB AData UC310 USB 3.2 Flash Drive - Black Capless Swivel
| IN STOCK |
64GB Integral Crypto Drive FIPS 197 Encrypted USB3.0 Flash Drive (AES 256-bit Hardware Encryption)
| IN STOCK |
| CAPACITY | 2GB |
| INTERFACE TYPE | USB2.0 |
| FEATURES | Sliding USB connector, JetFlash Elite software for XP/Vista included |
| TRANSFER RATES | Read 18 MByte/s, Write 5 MByte/s |
| ACCESSORIES | Neckstrap, warranty card, Win98 driver CD |
| SYSTEM REQUIREMENTS | Microsoft Windows® 98 Second Edition Microsoft Windows® 2000 Microsoft Windows® ME Microsoft Windows® XP Microsoft Windows® Vista Mac® OS 9.0 or later Linux® Kernal 2.4.2 or later Note: JetFlash Elite software is only compatible with Windows XP and Vista |
| DIMENSIONS | 64mm x 21mm x 10mm |
| WEIGHT | 11g |
| WARRANTY | Lifetime warranty |