| OUT OF STOCK |
ASUS GeForce GT 730 NVIDIA 2GB GDDR5 Graphics Card
| IN STOCK |
Inno3D NVIDIA GeForce GT 1030 2GB GDDR5 Graphics Card
| IN STOCK |
XFX AMD Radeon RX 7900 XT 20GB GDDR6 Graphics Card
| IN STOCK |
XFX Speedster QICK 308 AMD Radeon RX 7600 Black Edition Graphics Card - 8GB
| IN STOCK |
Asus Dual GeForce RTX 3060 V2 OC Edition NVIDIA 12GB GDDR6 Graphics Card
| IN STOCK |
Asus Prime GeForce RTX 5080 NVIDIA 16GB GDDR7 Graphics Card
| IN STOCK |
Asus GT1030-SL-2G-BRK GeForce GT 1030 2GB GDDR5 Graphics Card
| IN STOCK |
XFX Speedster SWFT 210 AMD Radeon RX 7600 Core Edition Graphics Card - 8GB
| IN STOCK |
ASUS GT730-4H-SL-2GD5 NVIDIA GeForce GT 730 2 GB GDDR5 Graphics Card
| IN STOCK |
MSI N210-MD1G/D3 Graphics Card - 1 GB
| IN STOCK |
Asrock Challenger AMD Radeon RX 7600 8GB GDDR6 Graphics Card
| IN STOCK |
MSI GeForce GT 1030 OC 2GB GDDR4 Graphics Card
| IN STOCK |
Gigabyte GeForce RTX 5080 Gaming 16GB GDDR7 Gaming Graphics Card
| IN STOCK |
Asus Nvidia Geforce GT730 2GB GDDR5 Low Profile Graphics Card
| IN STOCK |
MSI GeForce GT 710 Low Profile Graphics Card - 2 GB
| IN STOCK |
| CHIPSET MANUFACTURER | AMD |
| GPU | Radeon AI PRO R9700 |
| MEMORY SIZE | 32 GB |
| MEMORY TECHNOLOGY | GDDR6 |
| MEMORY BUS | 256 bit |
| NUMBER OF FANS | 1 fan(s) |
| INTERFACE | PCI Express x16 5.0 |
| COOLING TYPE | Active |
| PROCESSOR FREQUENCY | 2920 MHz |
| DISPLAY PORTS | 4 |
| DISPLAY PORTS | 4 |
| DVI PORTS | 4 |
| POWER CONSUMPTION | 750 W |
| DIMENSIONS | 39 mm |
| CUDA CORES | No |
| COLOR | Black |
| POWER CONNECTORS | 2x 6-pin |
| SLOTS WIDTH | 2 |