| 15 IN STOCK |
|
Ready to ship today Shipping to United Kingdom only £ 20.99! |
GEEQ Pulsar Wireless Bluetooth Speaker
| IN STOCK |
GEEQ Base Box Wireless Bluetooth Speaker
| IN STOCK |
NGS Roller Furia 3 60W Waterproof BT Speaker with USB/FM/TF/AUX - Black
| IN STOCK |
NGS Sky Rider 80W Wireless Premium BT Speaker
| IN STOCK |

| IN STOCK |
Logitech Z207 Loudspeaker 5 Watt Bluetooth Speakers
| IN STOCK |

| IN STOCK |
NGS Roller Ride 10W Portable Wireless BT and TWS Speaker - White
| IN STOCK |
NGS Roller Beast 32W Wireless & Water-Resistant IPX5 BT Speaker, Green
| IN STOCK |
NGS Wild Space 3, 4000W Wireless BT Speaker with Double 10" Woofer USB/BT(TWS)/AUX In
| IN STOCK |
NGS Subway, 40W Wireless BT Soundbar with USB, AUX IN, Remote Control
| IN STOCK |
NGS Sky Charm PRO 50W Wireless Multi Pairing BT Tower Speaker, Black
| IN STOCK |
NGS Roller Furia 2 30W Waterproof BT Speaker with USB/FM/TF/AUX - Blue
| IN STOCK |
NGS 10W Water Resitant Wireless BT Speaker - Nitro 1 Black
| IN STOCK |
NGS NGS Roller Furia 2 Tiny, 20W Wireless and Water-resistant BT Speaker, Blue
| IN STOCK |
The NGS WILD BASH is a portable Bluetooth speaker designed to deliver powerful sound wherever you go. With 50W RMS output (300W peak), it provides clear and energetic audio both indoors and outdoors. Its compact trolley-style design with integrated wheels makes transportation effortless, while the rugged build ensures durability in all environments. The speaker also features RGB LED lighting to create a lively party atmosphere.
Thanks to Bluetooth 5.4 and multiple input options including USB, AUX, and dual microphone ports, you can enjoy your music from various sources and turn gatherings into full karaoke events. The WILD BASH also supports broadcast mode, allowing you to wirelessly link up to 100 compatible speakers to amplify sound across large spaces or multiple rooms.
The removable LiFePO4 battery delivers up to 4 hours of playback at 50% volume and can be swapped for a spare to keep the music going without interruption. With IPX6 water resistance, two built-in cup holders, and a bottle opener, this speaker is built for outdoor fun, even when the weather is unpredictable.
| COLOR | Black |
| SPEAKER OUTPUT | 300W |
| BATTERY CAPACITY | 4000 mAh |
| BATTERY LIFE | 100% 2 hours, 70% 3 hours, 50% 4 hours |
| BLUETOOTH RANGE | 10 m |
| BLUETOOTH SPECIFICATIONS | 5.4 |
| DIMENSIONS | 30x30x49cm |
| PACKAGING | Retail packaging |
| WARRANTY | 2 years manufacturers warranty |