| 12 IN STOCK |
|
Ready to ship Shipping to United Kingdom from only £ 11.99! |
GEEQ Pulsar Wireless Bluetooth Speaker
| IN STOCK |
GEEQ Base Box Wireless Bluetooth Speaker
| IN STOCK |
NGS Lingo 20W Portable Wireless BT Speaker with Microphone - Black
| IN STOCK |

| IN STOCK |
NGS 10W Water Resitant Wireless BT Speaker - Nitro 1 Black
| IN STOCK |
NGS Roller Furia 2 30W Waterproof BT Speaker with USB/FM/TF/AUX - Blue
| IN STOCK |

| IN STOCK |

| IN STOCK |
NGS Sky Rider 80W Wireless Premium BT Speaker
| IN STOCK |

| IN STOCK |
Logitech Z207 Loudspeaker 5 Watt Bluetooth Speakers
| IN STOCK |
NGS Wireless BT Speaker 3W Roller Glow Blue
| IN STOCK |
NGS Roller Beast 32W Wireless & Water-Resistant IPX5 BT Speaker, Coral
| IN STOCK |
NGS Roller Ride 10W Portable Wireless BT and TWS Speaker - White
| IN STOCK |

| IN STOCK |
| COLOR | Black |
| SPEAKER OUTPUT | 80W |
| BATTERY CAPACITY | 7.4V/3600mAh |
| BATTERY LIFE | Up to 10 hours |
| BLUETOOTH RANGE | 10m |
| BLUETOOTH SPECIFICATIONS | 5.0 |
| PACKAGING | Retail packaging |
| WARRANTY | 2 years manufacturers warranty |