| 2 IN STOCK |
|
Ships tomorrow Shipping to United Kingdom only £ 20.99! |
GEEQ Pulsar Wireless Bluetooth Speaker
| IN STOCK |
GEEQ Base Box Wireless Bluetooth Speaker
| IN STOCK |
GEEQ Sound Tube Wireless Bluetooth Speaker
| IN STOCK |

| IN STOCK |

| IN STOCK |
NGS Lingo 20W Portable Wireless BT Speaker with Microphone - Black
| IN STOCK |

| IN STOCK |

| IN STOCK |

| IN STOCK |

| IN STOCK |

| IN STOCK |
NGS Sky Rider 80W Wireless Premium BT Speaker
| IN STOCK |
Logitech Z407 Bluetooth Computer Speakers With Subwoofer - Black
| IN STOCK |

| IN STOCK |

| IN STOCK |
| COLOR | Black |
| SPEAKER OUTPUT | 120W |
| BATTERY CAPACITY | Li battery 11V/2.2A |
| BATTERY LIFE | Up to 7 hours at 50% volume |
| BLUETOOTH RANGE | 10m |
| AUDIO INPUT | USB / Micro SD / AUX inputs Guitar input |
| FEATURES | TWS (True Wireless Stereo) Microphone included |
| IN THE BOX | WILDDUB ZERO - Remote control (batteries not included) - Microphone - AC charging cable - Audio cable - User’s manual - 3 years warranty card |
| PACKAGING | Retail packaging |
| WARRANTY | 3 years manufacturers warranty |