| OUT OF STOCK |
Noctua Industrial 120mm 2000RPM PWM Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noctua Chromax Black Swap 120mm 1850RPM PWM Computer Case Fan w/Anti-Vibration Pads
| IN STOCK |
Noiseblocker NB-eLoop B12-3 120mm 1900RPM Case Fan
| IN STOCK |
Noiseblocker NB-eLoop B14-1 600RPM 140mm Case Fan
| IN STOCK |
be quiet! Light Wings (BL074) ARGB 140mm Computer Case Fans
| IN STOCK |
Noctua Chromax Black Swap 140mm 1500RPM Computer Case Fan w/Anti-Vibration Pads
| IN STOCK |
Noiseblocker Black Silent XE-2 92mm Computer Case Fan - Blue
| IN STOCK |
Noctua 40x10mm 5000RPM PWM Computer Case Fan
| IN STOCK |
Phanteks 120MM 2000RPM Computer Case Fan - Black
| IN STOCK |
Lian Li UNI P28 120mm Computer Case Fan - White
| IN STOCK |
Blacknoise Noiseblocker X B12 120MM ARGB Computer Case Fan - White
| IN STOCK |
Noctua 120MM 2000RPM Case Fan
| IN STOCK |
Noiseblocker Multi-frame S-Series M8-3 80mm Computer Case Fan
| IN STOCK |
Blacknoise Noiseblocker X B12 120MM ARGB Computer Case Fan - Black
| IN STOCK |
be quiet! Light Wings ARGB 140mm Computer Case Fan
| IN STOCK |
| FAN DIAMETER | 12 cm |
| ROTATION SPEED | 500 RPM |
| QUANTITY | 1 pc(s) |
| NOISE LEVEL | 14.8 dB |
| AIRFLOW | 85.71 cfm |
| CONNECTOR | 4-pin |
| COLOR | Black, White |
| VOLTAGE | 12 V |
| DIMENSIONS | 120 mm |
| WEIGHT | 169 g |