| 15 IN STOCK |
|
Ships in 10 days Shipping to United Kingdom only £ 5.99! |
D-Link Gigabit Stackable Smart Managed Switch with 10G Uplinks
| IN STOCK |
Ubiquiti UniFi 48 Port Managed L2 Gigabit Ethernet Switch - Silver
| IN STOCK |
D Link 54 Port Managed Gigabit Ethernet Switch
| IN STOCK |
Ubiquiti Networks UniFi Switch Lite 16-port PoE Gigabit Ethernet Switch
| IN STOCK |
Ubiquiti UniFi 24 Port Managed L2/L3 Gigabit Ethernet (PoE) Switch - Silver
| IN STOCK |
Ubiquiti 24 Port Managed L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Network Switch - Silver
| IN STOCK |
TP-Link 5-Port Gigabit Easy Smart Ethernet Switch
| IN STOCK |
D-Link 52-Port Gigabit Stackable Smart Managed with 10G Uplinks
| IN STOCK |
D-Link 52-Port Layer 3 Stackable Managed Gigabit Switch
| IN STOCK |
Ubiquiti Networks UniFi Pro 48-Port (PoE) Managed L2/L3 Gigabit Ethernet Switch
| IN STOCK |
TP-Link 8-Port Gigabit Desktop Unmanaged Switch (10/100/1000) - Black
| IN STOCK |
Ubiquiti EdgeSwitch 24-port 250W (PoE) Managed L2/L3 Gigabit Ethernet Switch
| IN STOCK |
Ubiquiti Lite 8 Port Managed L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Switch - White
| IN STOCK |
Ubiquiti 2 Port U-LTE-PRO Cellular Network Modem
| IN STOCK |
TP-LINK JetStream 24-Port Gigabit L2 with 4 SFP Slots Managed Switch
| IN STOCK |
| NUMBER OF PORTS | 16 |
| PRIMARY PORT SPEED | Fast Ethernet (10/100) |
| NETWORKING STANDARDS | IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x |
| MAC ADDRESS TABLE | 8000 entries |
| SWITCHING CAPACITY | 3.2 Gbit/s |
| OPERATING TEMPERATURE | 0 - 40 °C |
| INPUT VOLTAGE / FREQUENCY | 100 - 240 V |
| COLOR | Black |
| DIMENSIONS | 294 mm |