| 13 IN STOCK |
|
Ships in 8 days Shipping to United Kingdom only £ 5.99! |
Noiseblocker Black Silent Pro PL-1 120mm Computer Case Fan
| IN STOCK |
Phanteks D30 PWM D-RGB 120mm Computer Case Fan - 3 pack
| IN STOCK |
Lian Li UNI FAN TL Wireless LCD Fan, ARGB, PWM - Reverse Blade, 120mm, Black
| IN STOCK |
Lian Li SL Infinity 120MM Computer Case Fan - White, 3 Pack
| IN STOCK |
Noctua 140mm 1200RPM PWM Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noctua Industrial 140mm 2000RPM PWM IP67 Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noctua Industrial 140mm 3000RPM PWM Computer Case Fan
| IN STOCK |
Corsair iCUE QL140 RGB 140 mm Computer Case Fan - White
| IN STOCK |
Noctua NF-A12x25r PWM 120MM Computer Case Fan - Brown
| IN STOCK |
Noiseblocker NB-eLoop B14-PS 140mm 1200RPM Case Fan - Black
| IN STOCK |
StarTech High Air Flow Dual Ball Bearing TX3 Case Fan
| IN STOCK |
Noiseblocker Multi-frame S-Series M12-PS 120mm Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noiseblocker Black Silent Pro PE-P 92mm Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noctua NF-A8 FLX 80mm 2000RPM Case Fan - Beige, Brown
| IN STOCK |
Noiseblocker Black Silent Pro PK-2 140mm Computer Case Fan
| IN STOCK |
| FAN DIAMETER | 14 cm |
| ROTATION SPEED | 1900 RPM |
| ROTATION SPEED | 1900 RPM |
| QUANTITY | 1 pc(s) |
| QUANTITY | 1 pc(s) |
| NOISE LEVEL | 29.3 dB |
| NOISE LEVEL | 29.3 dB |
| AIRFLOW | 78.4 cfm |
| AIRFLOW | 78.4 cfm |
| CONNECTOR | 4-pin |
| CONNECTOR | 4-pin |
| COLOR | White |
| COLOR | White |
| VOLTAGE | 5 - 13.2 V |
| VOLTAGE | 5 - 13.2 V |
| DIMENSIONS | 140 mm |
| DIMENSIONS | 140 mm |
| WEIGHT | 220 g |
| WEIGHT | 220 g |