16GB Guardians of the Galaxy Star Lord USB Flash Drive
| IN STOCK |
16GB Star Wars TLJ 1st Order BB Unit USB Flash Drive
| IN STOCK |
| IN STOCK |
32GB Integral Crypto DUAL FIPS 197 Encrypted USB3.0 Flash Drive (AES 256-bit Hardware Encryption)
| IN STOCK |
64GB Kingston Technology IronKey Keypad 200 USB3.2 Type A Flash Drive - Blue
| IN STOCK |
8GB Leprechaun USB Flash Drive
| IN STOCK |
32GB Integral Tag USB 3.0 Flash Drive
| IN STOCK |
| IN STOCK |
Logitech BOLT USB Receiver
| IN STOCK |
30GB Apricorn Aegis Secure Key USB3.0 Flash Drive - Black
| IN STOCK |
64GB AData Royal UR340 Ultra-Compact USB3.0 (USB3.2) Flash Drive
| IN STOCK |
128GB Verbatim PinStripe USB2.0 Flash Drive
| IN STOCK |
Star Wars Darth Vader Gift Box - Bluetooth Speaker, 16GB USB, Headphones and USB cable
| IN STOCK |
32GB Kingston IronKey Keypad 200 USB3.2 Type A Flash Drive - Blue
| IN STOCK |
16GB Kingston Technology IronKey Vault Privacy 50 USB3.2 Type-A Flash Drive - Blue
| IN STOCK |
| CAPACITY | 8GB |
| INTERFACE TYPE | USB Type-C |
| FEATURES | Waterproof |
| TRANSFER RATES | 250 MB/s |
| COLOUR | Black, Blue |
| SECURITY | 256-bit AES-XTS, FIPS 197 |
| PASSWORD PROTECTION | Yes |
| TEMPERATURE RANGE | 0 - 50 °C |
| DIMENSIONS | 21.9 mm |