Noctua Industrial 120mm 2000RPM PWM Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noiseblocker Multi-frame S-Series M8-2 80mm Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noctua 120mm 1850RPM PWM Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noiseblocker Black Silent Pro PM-1 40mm Computer Case Fan
| IN STOCK |
StarTech 50mm 4500RPM TX3/LP4 Ball Bearing Case Fan
| IN STOCK |
Phanteks 120MM 2000RPM Reversed Blade Computer Case Fan - White
| IN STOCK |
Noctua 140mm 900RPM Computer Case Fan
| IN STOCK |
Phanteks 120MM 2000RPM Computer Case Fan - Black
| IN STOCK |
Lian Li SL Infinity 120MM Computer Case Fan - White, 3 Pack
| IN STOCK |
Phanteks D30 PWM D-RGB 120mm Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noiseblocker NB-eLoop B12-4 120mm 2400RPM Case Fan
| IN STOCK |
be quiet! Light Wings ARGB Triple Pack 140mm Computer Case Fans
| IN STOCK |
Noctua 120mm 1850RPM Computer Case Fan
| IN STOCK |
Supermicro 40MM 13000RPM 4-Pin Fan - Black
| IN STOCK |
Noiseblocker NB-eLoop B12-PS 120mm 1500RPM Case Fan
| IN STOCK |
| FAN DIAMETER | 12 cm |
| ROTATION SPEED | 1200 RPM |
| QUANTITY | Single |
| NOISE LEVEL | 18.9 dB |
| AIRFLOW | 56.22 cfm |
| COLOR | White |
| VOLTAGE | 12 V |
| DIMENSIONS | 120 mm |