| 4 IN STOCK |
|
Ships in 11 days Shipping to United Kingdom only £ 5.99! |
Noiseblocker Black Silent XL-P 120mm Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noctua 140mm 1200RPM PWM Computer Case Fan
| IN STOCK |
be quiet Light Wings (BL072) ARGB120mm Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noctua 120mm 1850RPM Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noctua NF-A12X25 Chromax 120MM Computer Case Fan - Black
| IN STOCK |
Phanteks 120MM 2000RPM Computer Case Fan - Black
| IN STOCK |
Lian Li UNI P28 120mm Computer Case Fan - White
| IN STOCK |
Noctua 200mm 800RPM 5V Computer Case Fan
| IN STOCK |
be quiet! Light Wings ARGB 140mm Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noctua NF-A8 ULN 80mm 1400RPM Case Fan - Beige, Brown
| IN STOCK |
StarTech 60MM TX3 Ball Bearing Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noctua 140mm 900RPM Computer Case Fan
| IN STOCK |
Seasonic MagFlow 1200mm 1225PWM ARGB 1-Fan Package
| IN STOCK |
Noctua NF-A4x20 40mm 5000RPM Case Fan - Beige, Brown
| IN STOCK |
Noctua Chromax Black Swap 120mm 1850RPM PWM Computer Case Fan w/Anti-Vibration Pads
| IN STOCK |
| FAN DIAMETER | 12 cm |
| ROTATION SPEED | 400 RPM |
| QUANTITY | 1 pc(s) |
| NOISE LEVEL | 10 dB |
| AIRFLOW | 74.2 cfm |
| COLOR | Black |
| DIMENSIONS | 120 x 120 x 25 mm |
| WEIGHT | 25 g |