| OUT OF STOCK |
Ubiquiti Networks UniFi 48-port Managed L2/L3 Gigabit Ethernet Switch
| IN STOCK |
TP-Link 8-Port Gigabit Easy Smart Black Network Switch
| IN STOCK |
Ubiquiti 24 Port Managed L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Network Switch - Silver
| IN STOCK |
Ubiquiti UniFi 4 Port PoE Managed 1U Ethernet Switch - Grey
| IN STOCK |
Ubiquiti UniFi 48 Port PoE Managed L2 Gigabit Ethernet Switch - Stainless Steel
| IN STOCK |
D-Link 10-Port Gigabit Smart Managed Switch
| IN STOCK |
C2G 4K HDMI VGA Mini DisplayPort USB C Adapter Switch
| IN STOCK |
Ubiquiti Networks UniFi Switch Lite 16-port PoE Gigabit Ethernet Switch
| IN STOCK |
TP-LINK JetStream 24-Port Gigabit L2 with 4 SFP Slots Managed Switch
| IN STOCK |
D-Link 10-Port Gigabit Smart PoE Managed Switch
| IN STOCK |
D-Link 52-Port Gigabit Stackable Smart Managed with 10G Uplinks
| IN STOCK |
TP-Link 5-Port Unmanaged Gigabit Ethernet Network Switch - Black
| IN STOCK |
D-Link Gigabit Stackable Smart Managed Switch with 10G Uplinks
| IN STOCK |
TP-Link 5-Port Gigabit Easy Smart Ethernet Switch
| IN STOCK |
D Link 52 Port Smart Managed Gigabit Ethernet Switch
| IN STOCK |
| NUMBER OF PORTS | 48 |
| PRIMARY PORT SPEED | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| NETWORKING STANDARDS | IEEE 802.1D, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1ab, IEEE 802.1ak, IEEE 802.1p, IEEE 802.1s, IEEE 802.1v, IEEE 802.1w, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3ae, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, IEEE 802.3x, IEEE 802.3z |
| SWITCH LAYER | L3 |
| MAC ADDRESS TABLE | 16000 entries |
| SWITCHING CAPACITY | 176 Gbit/s |
| THROUGHPUT | 130.9 Mpps |
| OPERATING TEMPERATURE | 0 - 45 °C |
| INPUT VOLTAGE / FREQUENCY | 100 - 240 V |
| COLOR | Black |
| DIMENSIONS | 442 mm |