| 100+ IN STOCK |
|
Ships in 10 days Shipping to United Kingdom only £ 5.99! |
16GB Guardians of the Galaxy Star Lord USB Flash Drive
| IN STOCK |
| IN STOCK |
16GB Star Wars TLJ 1st Order BB Unit USB Flash Drive
| IN STOCK |
30GB Apricorn Aegis Secure Key USB3.0 Flash Drive - Black
| IN STOCK |
16GB Leprechaun USB Flash Drive
| IN STOCK |
| IN STOCK |
8GB Silicon Power Blaze B02 USB3.1 Flash Drive Black
| IN STOCK |
64GB Kingston DataTraveler microDuo 3C USB-A + USB-C Interfaces USB3.0
| IN STOCK |
256GB Transcend JetFlash 790C USB3.2 Gen 1 (USB Type-C) Flash Drive
| IN STOCK |
32GB Kingston IronKey Keypad 200 USB3.2 Type A Flash Drive - Blue
| IN STOCK |
16GB Hermoine Grainger USB Flash Drive
| IN STOCK |
64GB Apricorn USB3.2 Type-A Flash Drive - Black
| IN STOCK |
4GB Apricorn SecureKey 3NX USB3.0 Flash Drive
| IN STOCK |
16GB Game of Thrones Tyrion USB Flash Drive
| IN STOCK |
32GB Sandisk Cruzer Glide USB2.0 Black/Red Sliding USB Connector
| IN STOCK |
| CAPACITY | 128GB |
| INTERFACE TYPE | USB Type-A |
| FEATURES | Crash proof, Dust resistant, Waterproof |
| TRANSFER RATES | 260 MB/s |
| COLOUR | Black |
| SECURITY | 256-bit AES-XTS, FIPS 140-3 |
| PASSWORD PROTECTION | Yes |
| MATERIAL | Zinc |
| TEMPERATURE RANGE | 0 - 50 °C |
| DIMENSIONS | 20.1 mm |