16GB Guardians of the Galaxy Star Lord USB Flash Drive
| IN STOCK |
16GB Star Wars TLJ 1st Order BB Unit USB Flash Drive
| IN STOCK |
| IN STOCK |
32GB Apricorn ASK3 USB3.2 Type-A Flash Drive - Black
| IN STOCK |
| IN STOCK |
32GB Transcend JetFlash 700 USB3.0 Flash Drive
| IN STOCK |
16GB Verbatim Store N Go USB2.0 Type A Flash Drive - Red
| IN STOCK |
32GB Game of Thrones Tyrion USB Flash Drive
| IN STOCK |
16GB Transcend JetFlash 790 USB3.0 Flash Drive - up to 90MB/sec - Retractable USB Connector
| IN STOCK |
8GB Silicon Power Blaze B02 USB3.1 Flash Drive Black
| IN STOCK |
16GB Captain Marvel USB Flash Drive
| IN STOCK |
16GB Kingston Ironkey Keypad 200 AES-256 Flash Drive - Blue
| IN STOCK |
| IN STOCK |
64GB Kingston DataTraveler Exodia M USB Type-A 3.2 Gen 1 Flash Drive Black Blue (Pack of 2x 64GB)
| IN STOCK |
64GB Kingston Technology DataTraveler Exodia USB3.2 Type-A Flash Drive - 2 pack - Black
| IN STOCK |
| CAPACITY | 2GB |
| INTERFACE TYPE | USB2.0 High-Speed |
| FEATURES | Cool aluminium design, fast data transfer rates |
| TRANSFER RATES | Read: Up to 10-15MB/sec Write: Up to 3-7MB/sec |
| READYBOOST COMPATIBLE | Yes |
| ACCESSORIES | None |
| SYSTEM REQUIREMENTS | Windows ME/2000/XP/Vista, Linux 2.4 and MAC OS without driver |
| DIMENSIONS | 69mm x 18mm x 9mm |
| WEIGHT | 15g |
| WARRANTY | 5 years warranty |