| 7 IN STOCK |
|
Ships in 6 days Shipping to United Kingdom only £ 5.99! |
Lian Li UNI P28 120mm Computer Case Fan - White
| IN STOCK |
Noctua 140mm Computer Case Fan - Brown
| IN STOCK |
Lian Li SL Infinity 120MM Computer Case Fan - White, 3 Pack
| IN STOCK |
StarTech 60MM TX3 Ball Bearing Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noctua NF-A4x20 40mm 5000RPM Case Fan - Beige, Brown
| IN STOCK |
Noiseblocker Black Silent XR-1 60mm Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noiseblocker Black Silent XL-P 120mm Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noiseblocker Black Silent Pro PM-1 40mm Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noiseblocker NB-eLoop B12-PS 120mm 1500RPM Case Fan - Black
| IN STOCK |
Noiseblocker Black Silent Pro PR-2 60mm Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noiseblocker Black Silent Pro PR-1 60mm Computer Case Fan
| IN STOCK |
Lian Li UNI FAN SL-INFINITY 120mm ARGB Case Fan - 3 Pack - Black
| IN STOCK |
Noctua 120mm 1850RPM PWM Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noctua 80mm 1200RPM Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noctua NF-A4x10 FLX 40mm 4500RPM Case Fan
| IN STOCK |
The F12 case fans are exceptionally quiet and cost effective solutions with efficient cooling performance. The patented low noise impeller maximizes the volume of airflow to offer optimal performance at relatively low fan speed.
| FAN DIAMETER | 12 cm |
| ROTATION SPEED | 1350 RPM |
| QUANTITY | 5 pc(s) |
| AIRFLOW | 53 cfm |
| CONNECTOR | 3-pin |
| COLOR | Black |
| VOLTAGE | 12 V |
| DIMENSIONS | 120 mm |
| WEIGHT | 107 g |