| OUT OF STOCK |
Noctua 120mm 1300RPM PWM Computer Case Fan
| IN STOCK |
Blacknoise Noiseblocker X B12-P ARGB 120MM Computer Case Fan - Black
| IN STOCK |
Noiseblocker Black Silent Pro PL-PS 120mm Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noiseblocker Multi-frame S-Series M8-2 80mm Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noctua NF-A12x25 120mm 1200RPM Case Fan - Beige, Brown
| IN STOCK |
Noctua Chromax Black Swap 120mm 1200RPM Computer Case Fan w/Anti-Vibration Pads
| IN STOCK |
Be Quiet! Pure Wings 2 80mm Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noctua NF-A6X25-PWM 60mm 3000RPM Case Fan - Beige,Brown
| IN STOCK |
StarTech 50mm 4500RPM TX3/LP4 Ball Bearing Case Fan
| IN STOCK |
Noctua Chromax Black Swap 140mm 1500RPM Computer Case Fan w/Anti-Vibration Pads
| IN STOCK |
Noctua NF-A4x10 FLX 40mm 4500RPM Case Fan
| IN STOCK |
Noiseblocker Black Silent XE-1 92mm Computer Case Fan - Blue
| IN STOCK |
Noctua 140mm 900RPM Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noiseblocker Black Silent Pro P-1 80mm Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noctua 140mm 1500RPM 5V PWM Computer Case Fan
| IN STOCK |
| FAN DIAMETER | 12 cm |
| ROTATION SPEED | 2000 RPM |
| QUANTITY | 1 pc(s) |
| AIRFLOW | 48.8 cfm |
| CONNECTOR | 4-pin + 4-pin |
| COLOR | White |
| VOLTAGE | 12 V |
| DIMENSIONS | 120 mm |
| WEIGHT | 131 g |