| 77 IN STOCK |
|
Ships in 6 days Shipping to United Kingdom only £ 5.99! |
Noiseblocker Black Silent Pro PK-PS 140mm Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noiseblocker Multi-frame S-Series M12-3 120mm Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noiseblocker Black Silent Pro PL-1 120mm Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noctua NF-A12x25r PWM 120MM Computer Case Fan - Brown
| IN STOCK |
Lian Li SL Infinity 120MM Computer Case Fan - White, 3 Pack
| IN STOCK |
Noiseblocker Black Silent Pro PL-PS 120mm Computer Case Fan
| IN STOCK |
Seasonic MagFlow 1200mm 1225PWM ARGB 1-Fan Package
| IN STOCK |
Noctua NF-A8 ULN 80mm 1400RPM Case Fan - Beige, Brown
| IN STOCK |
Noctua 140mm 900RPM Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noiseblocker Black Silent Pro PK-1 140mm Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noctua Industrial 120mm 2000RPM PWM Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noctua 120mm 1850RPM PWM Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noiseblocker Black Silent Pro PK-3 140mm Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noctua 120mm 1850RPM Computer Case Fan
| IN STOCK |
Supermicro 40MM 13000RPM 4-Pin Fan - Black
| IN STOCK |
| FAN DIAMETER | 12 cm |
| ROTATION SPEED | 1800 RPM |
| QUANTITY | Single |
| AIRFLOW | 56.3 cfm |
| CONNECTOR | 3-pin |
| COLOR | Black |
| VOLTAGE | 12 V |
| DIMENSIONS | 120 mm |
| WEIGHT | 139 g |