32GB G.Skill DDR4 PC4-25600 3200MHz Ripjaws V for Intel Z170/X99 CL16 Dual Channel kit (2x16GB) 1.35V
| IN STOCK |
4GB Kingston ValueRam DDR4 3200MHz PC4-25600 CL22 1.2V Memory Module
| IN STOCK |
64GB Kingston FURY Beast 3600MHz DDR4 Quad Channel Kit (4 x 16GB)
| IN STOCK |
8GB G.Skill Aegis DDR4 3200MHz PC4-25600 CL16 Single Desktop Memory Module
| IN STOCK |
16GB G.Skill DDR4 PC4-24000 3000MHz Ripjaws V Red CL16 Dual Channel kit (2x8GB) 1.35V
| IN STOCK |
32GB G.Skill Aegis DDR4 3200MHz PC4-25600 CL16 Quad Channel Memory Kit (4x 8GB)
| IN STOCK |
128GB Kingston FURY Beast 3600MHz DDR4 Quad Memory Kit (4 x 32GB)
| IN STOCK |
64GB Kingston FURY Renegade DDR4 3200MHz CL16 Dual Channel Kit (2x 32GB) Black
| IN STOCK |
32GB Kingston Technology ValueRAM DDR4 3200MHz CL22 Memory Module (1 x 32GB)
| IN STOCK |
4GB Silicon Power DDR4-2400, CL17, UDIMM, Single Module
| IN STOCK |
32GB G.Skill Flare X DDR4 3200MHz PC4-25600 for AMD Ryzen CL16 Dual Channel Kit (2x16GB)
| IN STOCK |
32GB Team Group T-Force Vulcan Z DDR4 3600MHz CL18 Dual Channel Kit (2x 16GB)
| IN STOCK |
8GB Kingston FURY Beast 3600MHz DDR4 Memory Module (1 x 8GB)
| IN STOCK |
4GB Silicon Power DDR4 U-DIMM Desktop DDR4-2666MHz, CL19, 4GBx1
| IN STOCK |
32GB G.Skill DDR4 PC4-28800 3600MHz Ripjaws V CL18 Dual Channel Kit (2x16GB) 1.35V
| IN STOCK |
| CAPACITY | 64GB |
| MEMORY TYPE | DDR4 |
| MEMORY SPEED | 3200 MHz |
| SINGLE/DUAL/TRIPLE | Octuple channel kit |
| CAS LATENCY | 14 |
| VOLTAGE | 1.2 V |
| REGISTERED | Unregistered (unbuffered) |
| TECHNOLOGY | 288-pin DIMM |
| NUMBER OF PINS | 288-pin DIMM |
| CONFIGURATION | 8 x 8 GB |
| FEATURES | Y |