| OUT OF STOCK |
16GB Star Wars TLJ 1st Order BB Unit USB Flash Drive
| IN STOCK |
16GB Guardians of the Galaxy Star Lord USB Flash Drive
| IN STOCK |
240GB Apricorn Aegis Secure Key USB3.0 Flash Drive - Black
| IN STOCK |
32GB Apricorn USB3.2 Type-C Flash Drive - Black
| IN STOCK |
16GB Ant Man USB Flash Drive
| IN STOCK |
16GB Star Wars TFA Poe USB Flash Drive
| IN STOCK |
128GB Kingston Technology DataTraveler Micro USB3.2 Type-A Flash Drive - Silver
| IN STOCK |
128GB PQI U273V Traveling Disk USB Flash Drive - Deep Blue - USB3.0
| IN STOCK |
128GB SanDisk Extreme Pro USB3.1 Flash Drive - Black
| IN STOCK |
256GB Kingston Technology DataTraveler MicroDuo 3C USB3.2 Type-A With USB Type-C Flash Drive - Purple
| IN STOCK |
64GB Centon Datastick Pro USB3.2 Type A Flash Drive - Black
| IN STOCK |
16GB Transcend JetFlash 790 USB3.0 Flash Drive - up to 90MB/sec - Retractable USB Connector
| IN STOCK |
16GB Game of Thrones Viserion USB Flash Drive
| IN STOCK |
128GB Transcend JetFlash 930C 2-In-1 USB3.2 Flash Drive
| IN STOCK |
64GB AData UC310 USB 3.2 Flash Drive - Black Capless Swivel
| IN STOCK |
| CAPACITY | 8GB |
| INTERFACE TYPE | USB Type-C |
| FEATURES | Dust resistant, Waterproof |
| TRANSFER RATES | 145 MB/s |
| COLOUR | Blue |
| SECURITY | 256-bit AES-XTS, FIPS 140-3 |
| PASSWORD PROTECTION | Yes |
| TEMPERATURE RANGE | 0 - 50 °C |
| DIMENSIONS | 80 mm |