| 10 IN STOCK |
|
Ships in 8 days Shipping to United Kingdom only £ 5.99! |
32GB G.Skill DDR4 PC4-25600 3200MHz Ripjaws V for Intel Z170/X99 CL16 Dual Channel kit (2x16GB) 1.35V
| IN STOCK |
32GB Kingston Technology FURY Beast 3600MHz DDR4 Memory Module (1 x 32GB)
| IN STOCK |
256GB OWC DDR4 RDIMM Memory Upgrade Kit 4x64GB PC23400 2933MHz for Mac Pro 2019 models
| IN STOCK |
32GB G.Skill DDR4 TridentZ RGB 3200Mhz PC4-25600 CL16 1.35V Dual Channel Kit (2x16GB) for Intel/AMD
| IN STOCK |
16GB G.Skill DDR4 3200MHz Sniper X PC4-25600 CL16 Dual Channel Kit (2x 8GB) Urban Camo
| IN STOCK |
16GB G.Skill DDR4 TridentZ RGB 3600Mhz PC4-28800 CL18 1.35V Dual Channel Kit (2x8GB) for Intel Z270
| IN STOCK |
32GB G.Skill DDR4 PC4-32000 4000MHz Ripjaws V for Intel Z170 / X99 CL18 Quad Channel kit (4x8GB)
| IN STOCK |
16GB Kingston Technology FURY Beast DDR4 3200MHz Dual Memory Kit (2 x 8GB)
| IN STOCK |
8GB G.Skill DDR4 2400MHz PC4-19200 CL17 Dual Channel Memory Kit (2x 4GB)
| IN STOCK |
64GB Kingston FURY Beast 3600MHz DDR4 Quad Channel Kit (4 x 16GB)
| IN STOCK |
32GB Kingston Technology FURY Beast 3600MHz DDR4 Dual Memory Kit (2 x 16GB)
| IN STOCK |
8GB Team T-Force Vulcan Z DDR4 3200MHz Memory Module (1 x 8GB)
| IN STOCK |
16GB Kingston Fury Beast 3600MHz DDR4 Dual Memory Kit (2 x 8GB)
| IN STOCK |
8GB Team Group Elite DDR4 3200MHz CL22 Memory Module
| IN STOCK |
16GB Team Group T-Force Vulcan Z DDR4 3200MHz Single Memory Module (1 x 16GB)
| IN STOCK |
| CAPACITY | 64GB |
| MEMORY TYPE | DDR4 |
| MEMORY SPEED | 3200 MHz |
| SINGLE/DUAL/TRIPLE | Single |
| CAS LATENCY | 22 |
| VOLTAGE | 1.2 V |
| ERROR CHECKING | Y |
| REGISTERED | Registered (buffered) |
| TECHNOLOGY | 288-pin DIMM |
| NUMBER OF PINS | 288-pin DIMM |
| CONFIGURATION | 1 x 64 GB |