| OUT OF STOCK |
32GB G.Skill DDR4 PC4-25600 3200MHz Ripjaws V for Intel Z170/X99 CL16 Dual Channel kit (2x16GB) 1.35V
| IN STOCK |
64GB G.Skill Trident Z Neo DDR4 3600MHz PC4-28800 CL16 (16-19-19-39) RGB Quad Channel Kit (4x 16GB)
| IN STOCK |
32GB Team Group T-Force Vulcan Z DDR4 3600MHz CL18 Dual Channel Kit (2x 16GB)
| IN STOCK |
16GB Kingston Technology FURY Beast DDR4 3200MHz Dual Memory Kit (2 x 8GB)
| IN STOCK |
64GB OWC DDR4 PC23400 2933MHz RDIMM Memory Upgrade Kit (4x16GB)
| IN STOCK |
16GB Axiom DDR4 PC4-19200 2400MHz CL17 ECC Memory Module
| IN STOCK |
32GB G.Skill DDR4 PC4-21300 2666MHz Ripjaws V CL19 Quad Channel Desktop Kit (4x8GB)
| IN STOCK |
16GB G.Skill DDR4 PC4-32000 4000MHz Ripjaws V Black CL18 Dual Channel kit (2x8GB) 1.35V
| IN STOCK |
| IN STOCK |
32GB Kingston Technology FURY Beast 3600MHz DDR4 Dual Memory Kit (2 x 16GB)
| IN STOCK |
256GB OWC DDR4 RDIMM Memory Upgrade Kit 4x64GB PC23400 2933MHz for Mac Pro 2019 models
| IN STOCK |
32GB Corsair Vengeance LPX DDR4 3200MHz PC4-25600 CL16 Dual Channel Kit (2x 16GB) Black
| IN STOCK |
8GB Team T-Force Vulcan Z DDR4 3200MHz Memory Module (1 x 8GB)
| IN STOCK |
32GB Kingston Technology FURY Beast 3200MHz DDR4 Dual Memory Kit (2 x 16GB)
| IN STOCK |
32GB G.Skill DDR4 RAM PC3200 Aegis CL16 Dual Channel Kit (2x16GB)
| IN STOCK |
| CAPACITY | 16GB |
| MEMORY TYPE | DDR4 |
| MEMORY SPEED | 3000 MHz |
| SINGLE/DUAL/TRIPLE | Dual channel kit |
| VOLTAGE | 1.35 V |
| ERROR CHECKING | No |
| REGISTERED | Unregistered (unbuffered) |
| TECHNOLOGY | 288-pin DIMM |
| NUMBER OF PINS | 288-pin DIMM |
| CONFIGURATION | 2 x 8 GB |
| FEATURES | Yes |