16GB Guardians of the Galaxy Star Lord USB Flash Drive
| IN STOCK |
16GB Star Wars TLJ 1st Order BB Unit USB Flash Drive
| IN STOCK |
| IN STOCK |
16GB DC The Flash USB Flash Drive
| IN STOCK |
16GB Star Wars BB-8 USB Flash Drive
| IN STOCK |
16GB Game of Thrones Tyrion USB Flash Drive
| IN STOCK |
64GB Transcend JetFlash 790 USB3.0 Flash Drive - up to 90MB/sec - Retractable USB Connector
| IN STOCK |
16GB Guardians of the Galaxy Drax USB Flash Drive
| IN STOCK |
16GB GOT Jon Snow USB Flash Drive - Game of Thrones
| IN STOCK |
16GB Game of Thrones Drogon USB Flash Drive
| IN STOCK |
128GB Kingston Technology Data Traveler Kyson USB3.2 Type A Flash Drive - Silver
| IN STOCK |
| IN STOCK |
16GB Verbatim Store N Go USB2.0 Type A Flash Drive - Red
| IN STOCK |
128GB AData USB3.2 UC300 Type-C USB Flash Drive Black/Green
| IN STOCK |
| IN STOCK |
| CAPACITY | 16GB |
| INTERFACE TYPE | USB2.0 |
| FEATURES | Weatherproof, shock-resistant, ReadyBoost compatible |
| TRANSFER RATES | Fast dual channel USB2.0 data transfer Read: 30-34 MB/sec Write: 14-15 MB/sec |
| READYBOOST COMPATIBLE | Yes |
| ACCESSORIES | Unique chained cap holder |
| SYSTEM REQUIREMENTS | Windows 2000, XP, Vista Mac OS |
| DIMENSIONS | 82mm x 21mm x 10mm |
| WEIGHT | 15g |
| WARRANTY | Lifetime warranty |