16GB Star Wars TLJ 1st Order BB Unit USB Flash Drive
| IN STOCK |
16GB Guardians of the Galaxy Star Lord USB Flash Drive
| IN STOCK |
| IN STOCK |
128GB SanDisk Cruzer Blade USB2.0 Flash Drive - Black, Red
| IN STOCK |
64GB Kingston Technology Data Traveler Exodia M USB Type A Flash Drive - Black, Blue
| IN STOCK |
64GB AData UV150 USB3.2 Flash Drive - Black/Red
| IN STOCK |
64GB Centon Datastick Pro USB3.2 Type A Flash Drive - Black
| IN STOCK |
16GB DC Classic Batman USB Flash Drive
| IN STOCK |
16GB Star Wars TFA Poe USB Flash Drive
| IN STOCK |
64GB Kingston Technology Data Traveler USB3.0 Flash Drive - Silver
| IN STOCK |
DC Batman Movie Gift Box - Bluetooth Speaker, 16GB USB, Earphones and USB cable
| IN STOCK |
32GB Kingston Technology IronKey Locker+ 50 USB Type-A 3.2 Flash Drive - Silver
| IN STOCK |
128GB AData Royal UR340 Ultra-Compact USB3.0 (USB3.2) Flash Drive
| IN STOCK |
480GB Apricorn SecureKey USB3.0 Flash Drive
| IN STOCK |
32GB Harry Potter Lord Voldemort USB Flash Drive
| IN STOCK |
Brand new and unique from Integral - the Xpressions USB Flash Drives range with stylish and enviable designs. This 128GB USB drive is compact, the cap clips on to the back of the drive when in use, and it is suitable for use in both Windows and Mac systems.
This version is the Leaves Design, featuring colorful leaves from various seasons.
The Integral Xpressions USB Drive range will leave your friends and family green with envy!
| CAPACITY | 128GB |
| INTERFACE TYPE | USB3.0 |
| FEATURES | Unique design Cap-holder at end of USB drive |
| TRANSFER RATES | Up to 30MB/sec |
| MODEL | Leaves |
| MATERIAL | Plastic |
| SYSTEM REQUIREMENTS | Suitable for Windows and Mac systems |
| DIMENSIONS | 23 x 70 x 10 mm |
| WEIGHT | 9g |
| WARRANTY | 2 years manufacturers warranty |