GEEQ Base Box Wireless Bluetooth Speaker
| IN STOCK |
GEEQ Pulsar Wireless Bluetooth Speaker
| IN STOCK |
GEEQ Sound Tube Wireless Bluetooth Speaker
| IN STOCK |
NGS Wildswag, 80W Portable Wireless BT Speaker
| IN STOCK |
Marvel Iron Man Bluetooth Speaker
| IN STOCK |
NGS Roller Beast 32W Wireless & Water-Resistant IPX5 BT Speaker, Green
| IN STOCK |
NGS Roller Beast 32W Wireless & Water-Resistant IPX5 BT Speaker, Black
| IN STOCK |
NGS Subway, 40W Wireless BT Soundbar with USB, AUX IN, Remote Control
| IN STOCK |
Logitech Z407 Bluetooth Computer Speakers With Subwoofer - Black
| IN STOCK |
NGS Lingo 20W Portable Wireless BT Speaker with Microphone - RED
| IN STOCK |
NGS Sky Charm PRO 50W Wireless Multi Pairing BT Tower Speaker, White
| IN STOCK |
NGS Roller Beast 32W Wireless & Water-Resistant IPX5 BT Speaker, Coral
| IN STOCK |
NGS Wild Rave 2, 300W Portable Wireless BT and TWS Speaker with USB Reader and AUX input
| IN STOCK |
NGS Wild Space 1, 900W Wireless BT Speaker with 10" Woofer USB/BT(TWS)/AUX IN
| IN STOCK |
NGS 300W Double 8" Woofer Wireless BT Speaker Built-in Battery- WILDDUB1
| IN STOCK |
| COLOR | Blue |
| SPEAKER OUTPUT | 20W |
| BATTERY CAPACITY | 2 x Ion-Li 1200mAh/3.7V |
| BATTERY LIFE | Up to 12 hours (at 70% volume) |
| BLUETOOTH RANGE | 10m |
| BLUETOOTH SPECIFICATIONS | Bluetooth 5.0 |
| AUDIO INPUT | USB / TF / AUX IN audio inputs |
| CHARGING TYPE | USB |
| IN THE BOX | - Roller Nitro 2 - USB charging cable - Carrying strap - Installation guide - 3 years warranty card |
| PACKAGING | Retail packaging |
| WARRANTY | 3 years manufacturers warranty |