| 11 IN STOCK |
|
Ready to ship today Shipping to United Kingdom only £ 5.99! |
GEEQ Pulsar Wireless Bluetooth Speaker
| IN STOCK |
GEEQ Base Box Wireless Bluetooth Speaker
| IN STOCK |
NGS 3W Wireless BT Speaker - Roller Dice Red
| IN STOCK |
GEEQ Sound Tube Wireless Bluetooth Speaker
| IN STOCK |
NGS Roller Tumbler 6W Wireless BT Speaker - Red
| IN STOCK |
NGS Wild Rave 1, 200W Portable Wireless BT and TWS Speaker with USB Reader and AUX input
| IN STOCK |
NGS Subway, 40W Wireless BT Soundbar with USB, AUX IN, Remote Control
| IN STOCK |
NGS 10W Water Resitant Wireless BT Speaker - Nitro 1 Black
| IN STOCK |
NGS Wild Space 3, 4000W Wireless BT Speaker with Double 10" Woofer USB/BT(TWS)/AUX In
| IN STOCK |
NGS Wild Rave 2, 300W Portable Wireless BT and TWS Speaker with USB Reader and AUX input
| IN STOCK |
NGS Roller Cube LED 5W Wirelsss BT Speaker - Red
| IN STOCK |
NGS 120W 8" Woofer Wireless BT Speaker with Built-in Battery - WILDDUBZERO
| IN STOCK |
NGS Sky Charm PRO 50W Wireless Multi Pairing BT Tower Speaker, Black
| IN STOCK |
NGS Lingo 20W Portable Wireless BT Speaker with Microphone - RED
| IN STOCK |
NGS Roller Beast 32W Wireless & Water-Resistant IPX5 BT Speaker, Coral
| IN STOCK |
| COLOR | Blue |
| SPEAKER OUTPUT | 30W |
| BATTERY CAPACITY | 2500 mAh |
| BATTERY LIFE | Up to 9h |
| BLUETOOTH RANGE | 10 m |
| BLUETOOTH SPECIFICATIONS | Bluetooth 5.3 |
| AUDIO INPUT | AUX audio input USB audio input: up to 32GB TF audio input: up to 32GB |
| CHARGING TYPE | USB Type-C |
| IN THE BOX | ROLLER FURIA 2 Speaker USB type-C charging cable Installation guide |
| PACKAGING | Retail packaging |
| WARRANTY | 2 years manufacturers warranty |