Noctua Industrial 140mm 3000RPM PWM Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noctua 120mm 2000RPM PWM Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noiseblocker Black Silent Pro PR-1 60mm Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noctua Chromax Black Swap 140x150x25mm 1500RPM Computer Case Fan w/Anti-Vibration Pads
| IN STOCK |
Corsair LL120 PWM RGB 120mm Computer Case Fans - Triple Pack - White
| IN STOCK |
Noiseblocker NB-eLoop B12-3 120mm 1900RPM Case Fan
| IN STOCK |
Noctua NF-A12x25 120mm 2000RPM 5V Case Fan - Beige, Brown
| IN STOCK |
Noiseblocker NB-eLoop B14-PS 140mm 1200RPM Case Fan
| IN STOCK |
Noiseblocker NB-eLoop B14-1 600RPM 140mm Case Fan
| IN STOCK |
StarTech High Air Flow Dual Ball Bearing TX3 Case Fan
| IN STOCK |
Corsair iCUE QL140 RGB 140mm Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noiseblocker Black Silent Pro PL-PS 120mm Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noctua 140mm Computer Case Fan - Brown
| IN STOCK |
Noctua Industrial 140mm 2000RPM PWM Computer Case Fan
| IN STOCK |
Lian Li SL Infinity 120MM Computer Case Fan - White
| IN STOCK |
NB-Black Silent Pro 80mm
The NB-BlackSilentPro Series was developed in close cooperation with the Hardwareluxx Community. Our leading technology and the user wishes made this extraordinary product series possible, in a classic design using high-quality components.
Quality in classic design
| FAN DIAMETER | 80 mm |
| ROTATION SPEED | 600-2500 RPM |
| QUANTITY | Single |
| NOISE LEVEL | 6.2-25.8 dBA |
| AIRFLOW | 14-52 m³/h |
| CONNECTOR | 4-pin |
| COLOR | Black |
| VOLTAGE | 6 V-12 V |
| DIMENSIONS | 80 mm x 80 mm x 15 mm |
| WEIGHT | 55 g |