Corsair iCUE QL140 RGB 140mm Computer Case Fans - Dual Pack
| IN STOCK |
Noctua 40x10mm 5000RPM PWM Computer Case Fan
| IN STOCK |
Seasonic MagFlow 1200mm 1225PWM ARGB 1-Fan Package
| IN STOCK |
Noctua Industrial 140mm 2000RPM Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noctua 120MM 2000RPM Case Fan
| IN STOCK |
Noiseblocker Black Silent Pro PL-2 120mm Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noiseblocker NB-eLoop B12-PS 120mm 1500RPM Case Fan - Black
| IN STOCK |
Noiseblocker Black Silent XR-1 60mm Computer Case Fan
| IN STOCK |
be quiet! Light Wings ARGB Triple Pack 140mm Computer Case Fans
| IN STOCK |
Lian Li SL Infinity 120MM Computer Case Fan - White, 3 Pack
| IN STOCK |
Noctua NF-A8 ULN 80mm 1400RPM Case Fan - Beige, Brown
| IN STOCK |
Noiseblocker Black Silent Pro P-P 80mm Computer Case Fan
| IN STOCK |
StarTech 60MM TX3 Ball Bearing Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noiseblocker NB-eLoop B12-4 120mm 2400RPM Case Fan
| IN STOCK |
Noiseblocker Black Silent Pro PR-1 60mm Computer Case Fan
| IN STOCK |
Xigmatek is a 120mm case fan with 3-pin connectors and airflow of 53.54CFM. It has 1400RPM, 12dBA and is a stylish, functional solution for all your computer cooling needs. Xigmatek features the following: 120mm, 1400RPM, 14dBA, 3-Pin connector, and airflows of 53.54CFM.
| FAN DIAMETER | 120mm |
| ROTATION SPEED | 1400RPM |
| QUANTITY | Single |
| NOISE LEVEL | 14dBA |
| AIRFLOW | 53.54CFM |
| CONNECTOR | 3-pin |
| DIMENSIONS | Width: 120mm Depth: 25mm Height: 120mm |
| WEIGHT | 0.14kg |