| IN STOCK |
16GB Star Wars TLJ 1st Order BB Unit USB Flash Drive
| IN STOCK |
16GB Guardians of the Galaxy Star Lord USB Flash Drive
| IN STOCK |
16GB Captain Marvel USB Flash Drive
| IN STOCK |
32GB Apricorn ASK3 USB3.2 Type-A Flash Drive - Black
| IN STOCK |
8GB Silicon Power Blaze B02 USB3.1 Flash Drive Black
| IN STOCK |
64GB Integral Crypto Drive FIPS 197 Encrypted USB3.0 Flash Drive (AES 256-bit Hardware Encryption)
| IN STOCK |
16GB Verbatim Store N Go USB2.0 Type A Flash Drive - Red
| IN STOCK |
| IN STOCK |
16GB Game of Thrones Drogon USB Flash Drive
| IN STOCK |
32GB Game of Thrones Tyrion USB Flash Drive
| IN STOCK |
128GB Kingston Technology IronKey Keypad 200 USB3.2 Type A Flash Drive - Blue
| IN STOCK |
128GB Apricorn USB3.2 Type-C Flash Drive - Black
| IN STOCK |
4GB Apricorn SecureKey 3NX USB3.0 Flash Drive
| IN STOCK |
| IN STOCK |
| CAPACITY | 4GB |
| INTERFACE TYPE | USB2.0 |
| FEATURES | Capless design, sliding USB connector |
| TRANSFER RATES | Read rate up to 32MB/sec - write speed up to 7MB/sec |
| READYBOOST COMPATIBLE | Yes |
| ACCESSORIES | Attachment for keyring and neckstrap |
| SYSTEM REQUIREMENTS | Windows Vista, XP, 2000, ME Mac OS 9.x or later |
| DIMENSIONS | 33mm x 15mm x 3.3mm |
| WEIGHT | 10g |
| WARRANTY | 2 years warranty |