| 81 IN STOCK |
|
Ships in 12 days Shipping to United Kingdom only £ 2.99! |
16GB Guardians of the Galaxy Star Lord USB Flash Drive
| IN STOCK |
16GB Star Wars TLJ 1st Order BB Unit USB Flash Drive
| IN STOCK |
| IN STOCK |
256GB Kingston Technology Data Traveler Kyson USB3.2 Type-A Flash Drive - Silver
| IN STOCK |
| IN STOCK |
16GB Kingston Ironkey Keypad 200 AES-256 Flash Drive - Blue
| IN STOCK |
128GB Silicon Power C80 USB3.2 Type C Flash Drive
| IN STOCK |
| IN STOCK |
| IN STOCK |
256GB Kingston Technology Data Traveler Exodia USB3.2 Type A Flash Drive - Black
| IN STOCK |
128GB SanDisk Cruzer Blade USB2.0 Flash Drive - Black, Red
| IN STOCK |
128GB Kingston Technology IronKey Locker+ 50 USB Type-A 3.2 Flash Drive - Silver
| IN STOCK |
| IN STOCK |
64GB Kingston Ironkey D300SM Encrypted USB 3.0 Flash Drive - Black
| IN STOCK |
32GB Apricorn ASK3 USB3.2 Type-A Flash Drive - Black
| IN STOCK |
| CAPACITY | 64 GB |
| INTERFACE TYPE | USB Type-C |
| TRANSFER RATES | 100 MB/s |
| COLOUR | Black |
| MATERIAL | Plastic, Zinc |
| TEMPERATURE RANGE | 0 - 70 °C |
| SYSTEM REQUIREMENTS | Windows 10, Windows 11, Windows 8 |
| DIMENSIONS | 20.5 mm |