| 100 IN STOCK |
|
Ships in 8 days Shipping to United Kingdom only £ 99.99! |
Intel Core i7-9700 Coffee Lake 3GHz 12MB Cache Desktop Processor OEM/Tray Version
| IN STOCK |
Intel Core i3-10105F 3.7GHz Comet Lake-S 6MB Smart Cache Desktop Processor OEM/Tray
| IN STOCK |
Intel Core i5-10400 2.9GHz 6 Core LGA1200 Desktop Processor OEM/Tray
| IN STOCK |
AMD Ryzen 5 8600G 4.3 GHz 6-Core Socket AM5 16MB L3 Cache Desktop CPU Processor
| IN STOCK |
AMD Ryzen Threadripper Pro 5975WX 3.6GHz L3 Desktop Processor Boxed
| IN STOCK |
AMD Ryzen 3 3200G AM4 3.6GHZ 4MB Desktop Processor Boxed
| IN STOCK |
Intel Core i3-13100F 3.4GHz 4 Core LGA1700 OEM/Tray Processor
| IN STOCK |
Intel Core i7-13700K 3.4GHz 16 Core LGA 1700 Desktop Processor OEM/Tray (Raptor Lake)
| IN STOCK |
AMD Ryzen 3 4100 3.8GHZ 4 Core L3 Desktop Processor Boxed
| IN STOCK |
AMD Ryzen 5 4500 3.6GHz 8MB AM4 Desktop Processor Boxed
| IN STOCK |
AMD Ryzen 5 5500 3.6GHz 6-Core AM4 Desktop Processor with Wraith Stealth Cooler
| IN STOCK |
AMD Ryzen 5 8500G 3.5 GHz 6-Core Socket AM5 16MB L3 Cache Desktop CPU Processor
| IN STOCK |
AMD Ryzen 7 7700X 4.5GHz L3 Desktop Processor OEM/Tray
| IN STOCK |
AMD Ryzen 9 7900 3.7GHz (5.4 Turbo) 12 Core AM5 Desktop Processor Boxed
| IN STOCK |
Intel Core i5-12400 2.5 GHz (4.4 Turbo) 6-Core LGA 1700 Desktop Processor (Alder Lake)
| IN STOCK |
| SERIES | AMD Ryzen™ 5 |
| SERIES | AMD Ryzen™ 5 |
| SERIES | AMD Ryzen™ 5 |
| SERIES | AMD Ryzen™ 5 |
| SERIES | AMD Ryzen™ 5 |
| CPU SOCKET | Socket AM5 |
| CPU SOCKET | Socket AM5 |
| CPU SOCKET | Socket AM5 |
| CPU SOCKET | Socket AM5 |
| CPU SOCKET | Socket AM5 |
| NUMBER OF CORES | 6 |
| NUMBER OF CORES | 6 |
| NUMBER OF CORES | 6 |
| NUMBER OF CORES | 6 |
| NUMBER OF CORES | 6 |
| BOOST FREQUENCY | 4.5 GHz |
| BOOST FREQUENCY | 4.5 GHz |
| BOOST FREQUENCY | 4.5 GHz |
| BOOST FREQUENCY | 4.5 GHz |
| BOOST FREQUENCY | 4.5 GHz |
| CORE NAME | Raphael AM5 |
| CORE NAME | Raphael AM5 |
| CORE NAME | Raphael AM5 |
| CORE NAME | Raphael AM5 |
| CORE NAME | Raphael AM5 |
| NUMBER OF THREADS | 12 |
| NUMBER OF THREADS | 12 |
| NUMBER OF THREADS | 12 |
| NUMBER OF THREADS | 12 |
| NUMBER OF THREADS | 12 |
| CACHE | 96 MB |
| CACHE | 96 MB |
| CACHE | 96 MB |
| CACHE | 96 MB |
| CACHE | 96 MB |
| MANUFACTURING PROCESS | 5 nm |
| MANUFACTURING PROCESS | 5 nm |
| MANUFACTURING PROCESS | 5 nm |
| MANUFACTURING PROCESS | 5 nm |
| MANUFACTURING PROCESS | 5 nm |
| INTEGRATED GRAPHICS TYPE | AMD Radeon |
| INTEGRATED GRAPHICS TYPE | AMD Radeon |
| INTEGRATED GRAPHICS TYPE | AMD Radeon |
| INTEGRATED GRAPHICS TYPE | AMD Radeon |
| INTEGRATED GRAPHICS TYPE | AMD Radeon |
| MEMORY TYPES SUPPORTED | DDR5-SDRAM |
| MEMORY TYPES SUPPORTED | DDR5-SDRAM |
| MEMORY TYPES SUPPORTED | DDR5-SDRAM |
| MEMORY TYPES SUPPORTED | DDR5-SDRAM |
| MEMORY TYPES SUPPORTED | DDR5-SDRAM |
| MAXIMUM PCI EXPRESS LANES | 28 |
| MAXIMUM PCI EXPRESS LANES | 28 |
| MAXIMUM PCI EXPRESS LANES | 28 |
| MAXIMUM PCI EXPRESS LANES | 28 |
| MAXIMUM PCI EXPRESS LANES | 28 |
| MAX MEMORY SUPPORTED | 128 GB |
| MAX MEMORY SUPPORTED | 128 GB |
| MAX MEMORY SUPPORTED | 128 GB |
| MAX MEMORY SUPPORTED | 128 GB |
| MAX MEMORY SUPPORTED | 128 GB |
| PCI-E VERSION SUPPORTED | 5.0 |
| PCI-E VERSION SUPPORTED | 5.0 |
| PCI-E VERSION SUPPORTED | 5.0 |
| PCI-E VERSION SUPPORTED | 5.0 |
| PCI-E VERSION SUPPORTED | 5.0 |