| OUT OF STOCK |
Sapphire Pulse AMD Radeon RX 7600 Graphics Card - 8GB
| IN STOCK |
ZOTAC GAMING GeForce RTX 5080 AMP Extreme Infinity 16GB GDDR7 Graphics Card
| IN STOCK |
XFX Speedster QICK 308 AMD Radeon RX 7600 Black Edition Graphics Card - 8GB
| IN STOCK |
Asrock Challenger Intel Arc A380 GDDR6 6GB Graphics Card
| IN STOCK |
MSI GeForce GT 710 Low Profile Graphics Card - 2 GB
| IN STOCK |
Asrock Challenger AMD Radeon RX 7600 8GB GDDR6 Graphics Card
| IN STOCK |
PNY NVIDIA RTX A4500 20GB GDDR6 Professional Graphics Card
| IN STOCK |
XFX AMD Radeon RX 6400 4GB GDDR6 Graphics Card
| IN STOCK |
Asus Nvidia Geforce GT730 2GB GDDR5 Low Profile Graphics Card
| IN STOCK |
Asus GT1030-SL-2G-BRK GeForce GT 1030 2GB GDDR5 Graphics Card
| IN STOCK |
XFX MERC 310 AMD Radeon RX 7900 XTX 24GB GDDR6 Gaming Graphics Card
| IN STOCK |
Gigabyte NVIDIA GeForce GT 1030 2GB GDDR4 Graphics Card
| IN STOCK |
Sparkle Intel Arc A750 ORC OC Edition DDR6 HDMI 2200MHz 8GB Dual Fan Graphics Card - Blue
| IN STOCK |
AMD Radeon Pro WX 3200 Graphics Card - 4 GB
| IN STOCK |
Asus Prime GE Force RTX 5080 NVIDIA 16GB GDDR7 Graphics Card
| IN STOCK |
| CHIPSET MANUFACTURER | NVIDIA |
| CHIPSET MANUFACTURER | NVIDIA |
| GPU | RTX PRO 4500 |
| GPU | RTX PRO 4500 |
| MEMORY SIZE | 32 GB |
| MEMORY SIZE | 32 GB |
| MEMORY TECHNOLOGY | GDDR7 |
| MEMORY TECHNOLOGY | GDDR7 |
| MEMORY BUS | 256 bit |
| MEMORY BUS | 256 bit |
| NUMBER OF FANS | 1 fan(s) |
| NUMBER OF FANS | 1 fan(s) |
| INTERFACE | PCI Express x16 5.0 |
| INTERFACE | PCI Express x16 5.0 |
| COOLING TYPE | Active |
| COOLING TYPE | Active |
| MAX RESOLUTION | 7680 x 4320 pixels |
| MAX RESOLUTION | 7680 x 4320 pixels |
| DISPLAY PORTS | 4 |
| DISPLAY PORTS | 4 |
| DISPLAY PORTS | 4 |
| DISPLAY PORTS | 4 |
| DVI PORTS | 4 |
| DVI PORTS | 4 |
| DIRECTX VERSION | 12.0 |
| DIRECTX VERSION | 12.0 |
| OPENGL VERSION | 4.6 |
| OPENGL VERSION | 4.6 |
| DIMENSIONS | 111.8 mm |
| DIMENSIONS | 111.8 mm |
| CUDA CORES | Yes |
| CUDA CORES | Yes |
| COLOR | Black, Gold |
| COLOR | Black, Gold |
| POWER CONNECTORS | 1x 16-pin |
| POWER CONNECTORS | 1x 16-pin |
| SLOTS WIDTH | 2 |
| SLOTS WIDTH | 2 |