| 28 IN STOCK |
|
Ships in 5 days Shipping to United Kingdom only £ 5.99! |
ZTC Thunder Board M.2 (NGFF) SSD to SATA III Adapter Board
| IN STOCK |
Transcend StoreJet 25S3 SATA 6Gb/s 2.5-inch Hard Drive Enclosure USB3.0
| IN STOCK |
OWC U2 ShuttleOne NVMe M.2 to 2.5-inch U.2 SSD Adapter
| IN STOCK |
OWC 0TB ThunderBay Flex 8 Thunderbolt 3 Enclosure
| IN STOCK |
ZTC Sky Adapter Converts M.2 PCIe NVMe SSD to U.2 Enclosure
| IN STOCK |
Transcend StoreJet 25CK3 2.5-inch SATA up USB 3.1 SSD and HDD Enclosure Kit
| IN STOCK |
OWC miniStack STX Stackable Storage Enclosure with Thunderbolt Hub Xpansion - Matte Silver
| IN STOCK |
ZTC M.2 NVMe SSD External Portable Enclosure with RGB Lighting USB-C 3.2 Gen 2
| IN STOCK |
Renice Half-Mini mSATA to 2.5-inch SATA II SSD Adapter Board
| IN STOCK |
ZTC Sky Board mSATA to USB3.0 SSD Enclosure Adapter Case - UASP Support - Model ZTC-EN002
| IN STOCK |
OWC ThunderBay 8 Thunderbolt (40Gb/s) External Storage Enclosure for 2.5-inch and 3.5-in SATA Drives
| IN STOCK |
OWC ThunderBay 4 RAID 5 4-Bay Storage Enclosure with Dual Thunderbolt 3 Ports
| IN STOCK |
ZTC Sky Board mSATA to USB3.0 SSD Enclosure Adapter Case - Model ZTC-EN002 - Silver
| IN STOCK |
OWC Envoy Pro 1A Enclosure for Mac SSDs from most 2013 to 2019 Models
| IN STOCK |
OWC ThunderBay 8-Bay Thunderbolt (40Gb/s) External Storage Enclosure with SoftRAID for 2.5" and 3.5" SATA Drives
| IN STOCK |
| HARD DRIVE INTERFACE | Serial ATA |
| PC INTERFACE | Yes |
| FORM FACTOR | 2.5" |
| DEVICE TYPE | HDD/SSD enclosure |
| HDD SUPPORT | 2.5" |
| COLOR | Black |
| OPERATING TEMPERATURE | 5 - 50 °C |
| DIMENSIONS | 88 mm |
| WEIGHT | 68 g |