| 3 IN STOCK |
|
Ships in 7 days Shipping to United Kingdom only £ 5.99! |
16GB Kingston Technology FURY Beast DDR5 5600MHz CL36 Memory Module (1 x 16GB)
| IN STOCK |
32GB Kingston Technology FURY Beast DDR5 5600MHz CL36 Dual Memory Kit (2 x 16GB)
| IN STOCK |
64GB Corsair Dominator DDR5 5600MHz CL40 Dual Memory Kit (2x32GB) - White
| IN STOCK |
32GB Corsair Dominator DDR5 5200MHz CL40 Dual Memory Kit (2 x 16GB) - Black
| IN STOCK |
32GB Corsair Dominator Platinum RGB DDR5 6400MHz CL32 Dual Channel Kit (2x 16GB)
| IN STOCK |
32GB G.Skill DDR5 Trident Z5 RGB 7600MHz CL36 1.40V Dual Channel Kit 2x 16GB Black
| IN STOCK |
32GB Corsair Dominator Platinum RGB DDR5 5200MHz CL40 Dual Channel Kit (2x 16GB) - White
| IN STOCK |
32GB G.Skill DDR5 Trident Z5 RGB 6000MHz CL36 1.35V Dual Channel Kit 2x 16GB Black
| IN STOCK |
32GB G.Skill DDR5 Flare X5 6000MHz CL30 1.35V Dual Channel Kit (2x 16GB) AMD EXPO Matte Black
| IN STOCK |
32GB Corsair Vengeance DDR5 7000MHz CL34 Dual Memory Kit (2 x 16GB)
| IN STOCK |
48GB Corsair Vengeance DDR5 RGB 5600MHz CL40 Dual Channel Kit (2x 24GB)
| IN STOCK |
32GB Corsair Vengeance DDR5 5200MHz CL40 Dual Channel Kit (2 x 16GB)
| IN STOCK |
32GB Corsair Vengeance DDR5 6200MHz CL36 Dual Memory Kit (2 x 16GB) - White
| IN STOCK |
32GB Kingston Technology Fury Beast RGB DDR5 5600MHz Dual Memory Kit (2 x 16GB)
| IN STOCK |
16GB Kingston Technology Fury Beast DDR5 5600MHz Memory Module (1x16GB)
| IN STOCK |
| CAPACITY | 48 GB |
| SPEED | 4800 MHz |
| CAS LATENCY | 30 |
| VOLTAGE | 1.1 V |
| HEATSINK COLOR | Heatsink |
| TECHNOLOGY | 288-pin DIMM |
| MEMORY LAYOUT | 2 x 24 GB |
| INTEL XMP | Yes |