| IN STOCK |
|
Ships in 6 days Shipping to United Kingdom only £ 5.99! |
32GB G.Skill Ripjaws M5 RGB DDR5 5200MHz Dual Channel Kit (2x 16GB) CL40 1.10V White Edition
| IN STOCK |
32GB Kingston Technology FURY Renegade 7200MHz DDR5 CL38 Dual Memory Kit (2 x 16GB)
| IN STOCK |
8GB Kingston FURY Beast DDR5 5200MHz CL40 Memory Module (1 x 8GB)
| IN STOCK |
32GB G.Skill DDR5 Trident Z5 RGB 6800MHz CL34 1.40V Dual Channel Kit 2x 16GB Silver
| IN STOCK |
32GB Corsair Dominator Platinum RGB DDR5 5200MHz CL40 Dual Channel Kit (2x 16GB) - White
| IN STOCK |
48GB Corsair Vengeance DDR5 RGB 5600MHz CL40 Dual Channel Kit (2x 24GB)
| IN STOCK |
64GB G.Skill DDR5 Trident Z5 Neo RGB 6000MHz CL30 1.40V Dual Channel Kit (2x 32GB) Black
| IN STOCK |
32GB G.Skill DDR5 Flare X5 6000MHz CL30 1.35V Dual Channel Kit (2x 16GB) AMD EXPO Matte Black
| IN STOCK |
16GB Kingston ValueRAM 5600MHz CL46 DDR5 Memory Module
| IN STOCK |
32GB Corsair Vengeance DDR5 6400MHz CL32 Dual Channel Kit (2x 16GB)
| IN STOCK |
32GB G.Skill DDR5 Trident Z5 Neo RGB 6000MHz CL36 1.35V Dual Channel Kit (2x 16GB) Black
| IN STOCK |
32GB Corsair Dominator Platinum RGB DDR5 6400MHz CL32 Dual Channel Kit (2x 16GB)
| IN STOCK |
64GB Corsair Vengeance RGB DDR5 6400MHz CL32 Dual Channel Kit (2x 32GB)
| IN STOCK |
32GB G.Skill DDR5 Ripjaws S5 6000MHz CL30 Dual Channel Kit 2x 16GB Black
| IN STOCK |
32GB G.Skill DDR5 Trident Z5 6000MHz CL36 1.35V Dual Channel Kit 2x 16GB Silver
| IN STOCK |
| CAPACITY | 16GB |
| SPEED | 5600MHz |
| SINGLE / DUAL / QUAD KIT | Single |
| CAS LATENCY | CL36 |
| VOLTAGE | 1.25 V |
| HEATSINK COLOR | Heatsink |
| NUMBER OF PINS | 288 |
| TECHNOLOGY | 288-pin DIMM |
| OPERATING TEMPERATURE | 32 - 185 °F |
| PACKAGING | Retail packaging |
| WARRANTY | Lifetime manufacturers warranty |