| OUT OF STOCK |
Noiseblocker Black Silent XR-2 60mm Computer Case Fan
| IN STOCK |
Corsair iCUE QL140 RGB 140mm Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noctua Industrial 140mm 2000RPM Computer Case Fan
| IN STOCK |
StarTech 60MM TX3 Ball Bearing Computer Case Fan
| IN STOCK |
Blacknoise Noiseblocker X B12-P ARGB 120MM Computer Case Fan - Black
| IN STOCK |
Noctua NF-A4x20 40mm 5000RPM Case Fan - Beige, Brown
| IN STOCK |
Noiseblocker Black Silent Pro PK-PS 140mm Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noctua Chromax Black Swap 120mm 1200RPM Computer Case Fan w/Anti-Vibration Pads
| IN STOCK |
Corsair iCUE QL140 RGB 140mm Computer Case Fans - Dual Pack
| IN STOCK |
Noiseblocker Black Silent Pro P-P 80mm Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noctua 140mm 900RPM Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noiseblocker NB-eLoop B12-PS 120mm 1500RPM Case Fan - Black
| IN STOCK |
Noiseblocker Black Silent X-2 80mm Computer Case Fan - Blue
| IN STOCK |
Noctua 140mm Computer Case Fan - Brown
| IN STOCK |
Blacknoise Noiseblocker X B12 120MM ARGB Computer Case Fan - Black
| IN STOCK |
| FAN DIAMETER | 12 cm |
| QUANTITY | 3 pc(s) |
| NOISE LEVEL | 31 dB |
| AIRFLOW | 51.45 cfm |
| CONNECTOR | 4-pin |
| COLOR | White |
| VOLTAGE | 5 - 12 V |
| POWER CONSUMPTION | 2.64 W |
| DIMENSIONS | 120 x 124.5 x 28 mm |